Důmyslné vjezdové brány a vchodová vrata zajišťují majetek před vetřelci

Ochrana majetku stojí na kvalitně provedeném zabezpečení. Někdo potřebuje chránit objekt kamerami a ostrahou, jinému zas postačí kvalitní oplocení s patřičnou bránou, vraty nebo dveřmi. Volba konkrétních zabezpečovacích prvků záleží tedy na jejich účelnosti a prostoru, kam mají být umístěny. Důležité jsou i systémy otevírání a zamykání. Důraz se klade na použité materiály. Pro lepší rozhodování nabízí firma Bubík na stránkách bubik-vrata.cz ucelený přehled, který zahrnuje vjezdové, posuvné, křídlové a teleskopické brány, stejně jako různé vstupní branky a kovové ploty.

Vjezdové brány křídlové a posuvné

Ať už chcete mít vjezdové brány nebo vrata před rodinným domem, sídlem firmy, nebo před rozlehlým průmyslovým či skladovým areálem, máte na výběr mnoho možností. Můžete si vybrat posuvné brány, které se hodí do míst, kde není tolik prostoru pro otevírací křídlové brány, případně by otevíráním brány zmizela důležitá parkovací místa. U křídlových vrat proto zohledňujte prostor pro otevírání křídel. Na výběr jsou rozmanité typy posuvných i křídlových bran, s různými typy ovládání a otevírání.

Vstupní branky, teleskopické a samonosné brány

Podobnou variantou posuvných bran jsou teleskopické brány. Také zajíždějí do stran, proto musí mít budoucí majitel dostatek místa pro jejich zasouvání. Samonosné brány se zas hodí do kopcovitého terénu, kam nejde umístit vrata křídlová. Jsou oblíbené pro svou nenáročnou údržbu, jelikož jejich zvýšené posazení do sloupků neohrozí déšť ani sníh. Vstupní branky a schránky pro popelnice se dají vyrobit ve stejném duchu, jako jsou vjezdová vrata.

Lakování podle přání zákazníka

Před finální realizací si můžete vybrat z pestré palety barev, které dodají vašemu plotu sladěnému s bránou a vrátky patřičný šmrnc. Lakování probíhá dle stupnice ze vzorníku RAL. K dispozici jsou i kovářské barvy s metalickým pigmentem. Všechny části vjezdových bran jsou žárově pozinkovány, což zaručuje dlouhodobou ochranu proti korozi a opotřebení. Brány, vrata a vrátka zaměstnanci společnosti instalují spolu se zednickými, zámečnickými a elektro pracemi.