Domů » INTERNET-PC » DSL internet: Rychlé připojení umožňuje sledovat televizní kanály

DSL internet: Rychlé připojení umožňuje sledovat televizní kanály

V dnešní době už je používání internetu samozřejmostí takřka v každé české domácnosti. Mnozí majitelé rodinných domů a bytů však stále mají poměrně pomalou rychlost internetu, přičemž platí neodpovídající, zbytečně vysoké poplatky. Pakliže chcete mít doma skutečně kvalitní a rychlé připojení, lze zvolit takzvaný DSL internet.

Jaká je rychlost DSL internetu?

Rychlost internetu je zcela zásadní, pokud si nehodláte vystačit jen s prohlížením základních webových stránek, ale chcete hrát náročné online hry, sledovat videa a internetovou televizi. DSL internet tyto nároky splňuje. Jedná se o vysokorychlostní přenos dat s využitím telefonního vedení, kdy však telefonní linka u vás doma nemusí být aktivní, stačí zde mít zavedenou účastnickou zásuvku. Jde o systém, který běžně funguje ve městech a obcích. DSL rychlost je přitom zcela dostačující, stačí si vybrat vhodného dodavatele a patřičnou nabídku. Moderní DSL internet má rychlost 50 Mb/s a více, což vám zajistí možnost sledování online videí a internetové televize, zároveň můžete bez problémů a dlouhých prodlev stahovat. Abyste měli přehled o tom, jak je na tom vaše připojení, dají se ke kontrole měření rychlosti internetu využít specializované weby, leckdy tuto možnost nabízí rovněž samotní poskytovatelé.

V ceně za internet je online televize

DSL internet i přes svoji rychlost nestojí nijak výrazně moc peněz. Solidní nabídky začínají v cenových relacích kolem 400 Kč měsíčně, a to včetně zajištění online sledování desítek televizních stanic, na něž byste se jinak mohli dívat pouze na klasickém televizoru po zaplacení poplatků. Takto máte vše v jednom. Internetovou televizi navíc máte možnost sledovat na více zařízeních v domácnosti – běžném stolním počítači, notebooku, tabletu, případně také v chytrém mobilním telefonu, pokud je dostatečně výkonný.

DSL internet je moderní a jistě vám bude vyhovovat. Brzy díky němu zapomenete na situace, kdy se vám videa při sledování trhala a sekala. S výkonným DSL připojením bude vše v pořádku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *