Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » DŘEVOŠKRT vám vyrobí kuchyň i nábytek na míru

DŘEVOŠKRT vám vyrobí kuchyň i nábytek na míru

kuchyně na míru

Pokud plánujete rekonstrukci interiéru, respektive realizaci novostavby, nevyhnete se také výběru nábytku. DŘEVOŠKRT je rodinné truhlářství s tradicí od roku 1993, které se zabývá výrobou nábytku na zakázku. Potřebujete nadčasovou kuchyň, vestavěné skříně a nábytek do dětského pokoje či ložnice?

V atypických místnostech je vhodný především nábytek na míru, který se přizpůsobí konkrétnímu prostoru. V truhlářské dílně výše zmíněné společnosti se používají moderní stroje, jež si poradí i se složitějšími zakázkami.

Nábytek na míru a jeho výhody

V současnosti jsou k dostání různé levné napodobeniny luxusních designových kousků, nicméně po kvalitativní stránce výrazně pokulhávají. U takového nábytku nemůžete počítat s dlouhou životností a v podstatě do dvou let třeba skříň stejně vyměníte. Hlavní výhodou je, jak už samotný název napovídá, že nábytek na míru je vyroben přímo podle vašich představ a požadavků. Zvolíte si tedy rozměry, styl, dřevo, ale i celkovou povrchovou úpravu. V truhlářské dílně se věnuje náležitá pozornost i detailům.

Dostatek úložného prostoru zajistí vestavěná skříň na míru. Pro výrobu se používají materiály vysoké kvality, protože u vstavěné skříně se počítá životnost v řádu desítek let.

Kuchyň je srdce interiéru

Zapomeňte na sériově vyráběné kuchyně a obraťte se na truhláře, který vyrábí kuchyně na míru, protože jedině tak dosáhnete neotřelého moderního designu. Každý má nějaký vlastní styl, který se promítá i do interiérů jako takových, a především do kuchyně. O každé maličkosti si rozhodnete sami, ať už jde o velikosti úložných skříněk, nebo styl úchytek. Pamatujte na to, že kuchyň doplní charakter domova.

Obraťte se tedy na společnost DŘEVOŠKRT, která se stane vaší pravou rukou při návrhu i výrobě. Samozřejmě vám zajistí i konečnou montáž, a tak si pak můžete užívat radost z nábytku.