Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Dřevěné sochy od Radima Sibery – originální dekorace pro váš dům i zahradu

Dřevěné sochy od Radima Sibery – originální dekorace pro váš dům i zahradu

Motorovou pilou se většinou řežou stromky, případně dříví do krbu, mě ale napadlo využít ji kreativnějším způsobem. Tvořím originální interiérové i exteriérové sochy pro potěšení i na prodej. Inspiraci čerpám nejčastěji ze zvířecí říše – tyto motivy si najdou své místo v každé zahradě nebo i na dětském hřišti.

Dřevěné sochy na zakázku

Dřevěné sochy motorovou pilou vyrábím především do zahrady

Co se týče zahradních dekorací, porcelánovým trpaslíkům už nadobro odzvonilo. Lidé mají stále více v oblibě přírodní materiály jako dřevo nebo kámen, které do okolí výborně zapadnou. U mě si nejčastěji objednávají sochy zvířat – zvláště ta s veselým výrazem dokážou potěšit. Nejpopulárnějších modelů mám neustále pár skladem, můžete si je ostatně prohlédnout na mých stránkách. Samozřejmě, každému se líbí něco jiného, a proto často vyrábím dřevěné sochy motorovou pilou přímo na zakázku dle požadavků zákazníka. Část mé práce tvoří také funkční sochy pro školky a dětská hřiště – například lavičky ve tvaru hada, nebo sedátka-ovečky, na kterých děti můžou jezdit. (zahradní sochy)

Socha je originální a hlavně luxusní dárek

Pokud chcete někoho opravdu překvapit a potěšit, pěkná socha může být krásným a především unikátním dárkem. Žádné dva kusy z mé výroby nejsou identické, kupujete vždy naprostý originál. Pokud máte konkrétní nápad, který chcete přenést do dřeva – skvělé. Nebráním se žádnému námětu a žádné velikosti. Chcete-li, zašlete mi obrázek, kterému by se vaše nová dekorace měla podobat. Hledáte inspiraci? Můžeme si společně projít fotografie již realizovaných výtvorů. (dřevěné sochy motorovou pilou)

Dřevěné sochy motorovou pilou mohou mít celou řadu specifikací

Od rozhodnutí, jakou dekoraci si přejete, je k samotné realizaci ještě daleko. Nejprve proběhne komunikace, kdy si ujasníme detaily. Domluvíme se na přesných rozměrech a typu dřeva – já třeba rád používám modřín, protože je tvrdší než smrk, vše je ale na vás. Potom spolu probereme povrchové úpravy dřeva – nabízím různé druhy nátěrů a ošetření proti působení přírodních vlivů. Ty se samozřejmě různí mimo jiné dle toho, zda bude vaše dekorace určena pro interiér či pro exteriér. Sochy pro vnitřní použití bývají dokonaleji vybroušené, naproti tomu venkovní vyžadují kvalitnější lazuru s odpudivostí vůči vodě. Posledním bodem bude cenová kalkulace, která se v procesu výroby již nezmění.

Pro více informací navštivte stránky http://www.pekne-sochy.cz/, kde najdete nejen rozsáhlou galerii, ale také videa z výroby soch, zajímavé články a zmíňky o mých výtvorech v časopisech i televizi.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *