Přeskočit na obsah
Domů » Výroba reklamy » Dostaňte vaši firmu do povědomí lidí pomocí reklamních roušek

Dostaňte vaši firmu do povědomí lidí pomocí reklamních roušek

Každý podnikatel, kterému záleží na jeho úspěchu, se neustále snaží přicházet s novými způsoby, jak oslovit potenciální zákazníky. Současná doba pandemie tomu nahrává, protože i když jsou možnosti podnikání mnoha z nás silně omezeny, samotná vládní opatření nám v podobě povinných roušek přináší další příležitost, jak dostat logo vaší firmy do povědomí potenciálních zákazníků.

Přidáním firemního loga, sloganu nebo potištěním kompletní firemní grafikou se totiž z běžné ochrany dýchacích cest stane rouška reklamní – rouška, která propaguje vaši firmu. Udělejte proto radost svým zákazníkům a dejte jim propagační roušku jako poděkování za jejich nákup. Rozhodně se vám to vyplatí.

Roušky s potiskem jsou levným a účinným způsobem reklamy

Rouška s potiskem funguje vlastně jako malý, pohyblivý billboard. Lidé tuto část oděvu používají neustále a nosí ji převážně na místa, kde je velká koncentrace lidí. Například do práce, do nákupního centra, po rušné ulici a podobně. Na všech těchto místech vaše logo na roušce uvidí tisíce lidí, kteří si jej zapamatují a vaše firma se tak dostane do jejich povědomí. Až budou tito lidé někdy v budoucnu hledat něco z vašeho sortimentu, osloví právě vaši firmu. Lidé totiž mají tendenci nakupovat u značek, které již z minulosti znají.

Reklamní roušky jsou šetrné k životnímu prostředí

Na rozdíl od roušek jednorázových, které produkují obrovské množství odpadu, jsou reklamní roušky vyrobeny z přírodní bavlny, která se v přírodě bez problému rozloží. Pokud se rozhodnete zdarma rozdávat svým zákazníkům reklamní roušky, získáte tak nejen levný a efektivní zdroj propagace, ale ukážete vašim zákazníkům, že to s ochranou přírody myslíte skutečně vážně. A to je deviza, kterou mnoho vašich zákazníků ocení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *