Dobré chutnání a žádné povídání…

Dnešní doba jednadvacátého století je velice hektická a uspěchaná. Lidé už nemají skoro čas se pozdravit ani na ulici, natož trávit pravidelně čas u společného jídla s rodinou nebo přáteli. Není to ale škoda? Vždyť jak lépe strávit čas, než s lidmi, které milujete u dobrého jídla a pití. Proto na e-shopu Obývací-pokoj.eu nabízíme krásné a kvalitní jídelní židle a jídelní stoly,  aby se stolování stalo nevšedním estetickým zážitkem.

Aby váš domov byl harmonický a krásný, musíte pečlivě vybírat každý kus nábytku a doplňků, to platí i u jídelních židlí.  Jídelní židle musí svým designem skvěle zapadnout do prostoru a také musí mít, tak jako každý sedací nábytek, jisté ergonomické parametry.

Ze všeho nejdříve si musíte uvědomit, kolik strávníků se bude u společného stolu scházet a kolik tedy židlí ke stolu potřebujete. Poté se zaměřte na styl svého interiéru. Je klasický či moderní? I to je velice důležité. Do klasického interiéru by asi luxusní židle z ekokůže v barvě ebenu moc nezapadala, to platí i o klasické dřevěné židličce, které by to zase neslušelo v jídelně zařízené v nadčasové moderně.

Ať už máte styl jakýkoliv, můžete si být jisti, že v e-shopu Obývací-pokoj.eu určitě vyberete. Z mnoha jmenujme například rustikální židli Sofia, která je vyrobena v barvě bílá patina. Tato židle z masivu se bude nejlépe vyjímat v domech zařízených v přírodním nebo venkovském stylu a spolu s jídelním stolem Sofia bude tvořit nerozlučnou dvojici.

 

V bytech zařízených v moderním duchu, se dominantou stane například hnědá židle z ekokůže, která dodá vašemu bytu šmrnc a nádech luxusu.

I jídelní židle patří do kategorie sedacího nábytku, a tak by měly i ony odpovídat určitým ergonomickým požadavkům, aby se vám na nich sedělo pohodlně. Důležitým ergonomickým parametrem je šířka sedáku, ta by měla být alespoň 45 cm. Výška sedáku musí být taková, aby se vaše chodidla při sezení dotýkala podlahy a opěradlo židle by mělo sahat až po lopatky, jedině tak totiž bude tvořit kvalitní oporu pro vaše záda.

Zasedněte spolu ke stolu a vychutnejte si společné chvíle, díky krásným a kvalitním jídelním židlím z našeho e-shopu.