Díky CINCINK je prodej bytu či domu hračkou

Nazvat prodej nemovitosti hračkou je hodně odvážné tvrzení, když uvážíte, co všechno obnáší. Cesta k zisku peněz je zdlouhavá a předchází jí hromada vyřizování. Naštěstí je dnes možné všechno vyřešit snadněji než kdy dříve, a především na jednom místě.

Pokud jste dříve chtěli odbornou pomoc s prodejem nemovitosti, museli jste oběhat spoustu odborníků. Už sehnat je byl kumšt. Naštěstí před pár měsíci vznikl portál CINCINK, který se snaží prodej bytu, domu či jiné nemovitosti významně zjednodušit.

CINCINK je férový realitní portál spojující prodejce s potenciálními kupci, za nímž stojí Komerční banka. Najdete na něm inzeráty, spoustu dobrých rad, a hlavně odbornou pomoc. Už nemusíte shánět právníka, fotografa a další specialisty zvlášť. Všechny je zařídíte přes portál CINCINK na pár kliknutí. Kdo konkrétně by vám mohl při prodeji nemovitosti pomoct?

Odhadce ceny nemovitosti

Všichni chtějí za svou nemovitost získat co nejvíce peněz, jenže když částku přepálíte, nebudou se vám ozývat žádní zájemci. Pokud ji podhodnotíte, proděláte. Najít zlatý střed nemusí být zrovna snadné. Museli byste se podívat na ceny podobných nemovitostí v okolí, zvážit její stav a spoustu dalších specifikací. Máte na tohle čas?

Analýza i bez osobní návštěvy

Přes férový realitní portál CINCINK získáte odhad ceny nemovitosti za dvě stě korun, což je zanedbatelná částka. Ani si nemusíte nikoho zvát domů, analýza hodnoty se dá zpracovat bez osobní návštěvy dle podkladů, jež dodáte.

Fotograf

První dojem udělá hodně. Ve světě realit rozhodne o tom, zda si zájemce otevře detail nabídky, nebo nikoliv. I méně lukrativní nabídka tedy zaujme více lidí, pokud je opatřená dobrými fotografiemi. Na fotky dají lidé především. Máte na nich co ukázat?

Fotografie, které vás odliší od ostatních

Nemusíte mít dokonale vybavený byt či dům. Šikovný fotograf dokáže hezky podat jakýkoliv objekt. Zobrazí ho v tom nejlepším světle, takže se i vy budete divit, jak jen je to možné.

Copywriter

Podobně jako fotky je důležitý i text. Čtenáře musíte zaujmout, v pár větách jim vysvětlit, proč je zrovna váš dům nejvhodnější k bydlení, a zároveň zodpovědět na všechny otázky ještě dříve, než je stihnou položit.

Nudný popis vybavení nestačí

Tak schválně, co byste napsali do inzerátu na nemovitost? Nejspíš něco o lokalitě, pravděpodobně popis vybavení. Zvládnete vše formulovat jasně a do detailů?

Designér

Jak krásně by asi vaše nemovitost vypadala, kdyby si ji vzal do parády bytový designér? To by se pak teprve prodávala, že? Nemusíte dům či byt hned vybavovat, nechte si zpracovat elektronickou vizualizaci interiéru.

Ušetřené peníze věnujte do kvality inzerátu

CINCINK vám umožňuje vložit inzerát zdarma. Ušetřené peníze byste proto mohli věnovat právě na vizualizaci interiéru nebo vytvoření 3D plánku, který zájemcům přiblíží dispozice bydlení.

Právník

Po všem výše uvedeném už budete potřebovat jen jediné: sestavit kupní smlouvu. S tím vám pomůže dobrý právník. Stažení vzorové smlouvy z internetu se raději vyhněte, pravděpodobně by nepokrývala všechy patřičné náležitosti a nakonec byste se mohli uvést do znevýhodněné pozice.

Právní služby potřebují obě strany

Koupě a prodej nemovitosti je velká věc. Aby proběhla správně z hlediska zákonů, je třeba právní dohled. Právní služby budete využívat nejen vy, ale i kupující. CINCINK nabízí pomocnou ruku samozřejmě i jim. Například jim poradí, jak a kdy zaplatit daň z prodeje nemovitosti.

Prostě a jednoduše, prodej nemovitosti pod vedením CINCINK bude hračkou.