Dětský pokoj Nikki nabízí skvělé útočiště pro všechny děti

Jak jistě víte, všechny děti potřebují své soukromí a toho se jim dostane pouze tehdy, když budou mít svůj vlastní dětský pokoj. V našem e-shopu eurokosik.cz si můžete vybrat z široké škály kouzelných dětských pokojíčků, které zaručí nejvyšší komfort. Krom nich si v naší nabídce můžete vybrat i z celé řady dekorací, jako jsou lampičky, závěsy, dětské komody a skříně, deky, přikrývky, dětské povlečení do velké postele, hračky, pěnové stavebnice, pořadače a další spoustu dalších, praktických i hezkých dětských věciček, které si najdou uznání nejen svých malých majitelů, ale i jejich starostlivých rodičů. Prostě a jednoduše, jestli zařizujete dětský pokojíček, jste na stránce eurokosik.cz správně.

Objednat si můžete jak celou sestavu dětského pokojíčku nebo pouze vámi vybrané části. A nebo se můžete našimi sestavenými dětským pokojíčky pouze inspirovat k vytvoření podobného, útulného pokojíčku. Naše dekorace a doplňky zajistí, že bude pokojíček doveden k dokonalosti.

Velmi oblíbená je naše novinka – dětský pokojíček Nikki. Ten nabízí nábytek v barevném provedení dub sonoma/ bílá. Díky své “ neutrální“ a vysoce moderní barvě je nábytek určen jak pro nejmenší děti, tak i pro předškoláky. Celá sestava pokojíčku Nikki se skládá z postele se šuplíkem, komody, regálu, jeho součástí je i psací stůl, police, šatní skříň a noční stolek.

Program Nikki nabízí komfort pro holku i kluka. S pokojíčkem budou spokojení jak ti nejmenší, tak i již odrostlejší a školou povinné děti. Skvělá je skutečnost, že si pokojíček nemusíte objednávat, jako celek, ale dle vašich přestav si ho libovolně poskládat.

Ovšem i již sestavený pokojíček Nikki vyžaduje finální úpravy. Z naší nabídky ho můžete doplnit nejen dětskými pořadači, ale i kouzelnými lampičkami, závěsy s dětským motivem i další dekorací na zeď.