Dejte věci do pohybu! Bezpečná jízda pro vaše přepravky s přepravními vozíky Schoeller Allibert začíná

Vozíky na přepravky, které nabízí Schoeller Allibert, jsou vytvořeny tak, aby zajistily bezpečnou a jednoduchou manipulaci s naplněnými i složenými přepravkami. Poskytujeme širokou nabídku produktů, abychom mohli splnit potřeby opravdu každého podnikání.

Přepravní vozíky splňují nejvyšší průmyslové standardy a vyrábějí se v různých rozměrech a velikostech. Většina našich vozíků na přepravky má nosnost kolem 250 kg, náš nejsilnější model dokonce 500 kg. Vozíky Schoeller Allibert mají rozměry 600×400 nebo 800×600. Všechny jsou lehké, hygienické a vhodné i do velmi studených prostor jako jsou například mrazáky. Vozíky na přepravky jsou vyrobeny z vysoce odolných materiálů, které jsou rezistentní vůči mechanickému poškození.

Plastové vozíky jsou vyráběny z rozdílných odolných materiálů (ABS, PP) tak, aby vyhovovaly rozdílným potřebám našich zákazníků. Jsou 100 % kompatibilní s našimi plastovými přepravkami a kontejnery.

Standardní vozíky

Jsou ideálním typem vozíků pro transport euro přepravekpřepravních boxů a malých skládacích kontejnerů. Tento typ unese až 250 kg a je vyroben z materiálu ABS, je tedy 100% recyklovatelný. Má otevřené dno a vybrat si můžete mezi verzí s gumovými nebo nylonovými kolečky.

Spojitelné vozíky

Spojitelné vozíky na přepravky jsou rovněž vhodné pro přesun přepravek, boxů a malých skládacích kontejnerů. Tento typ byl speciálně vytvořen pro maloobchodní a automobilový průmysl, aby usnadnil přípravu objednávek. Standardní barvou těchto přepravních vozíků je šedá a jejich nosnost do 250 kg.

Univerzální vozíky

Jediný vozík na přepravky, který má rozměry 800×600 a unese až 500 kg. Tento typ se vyrábí v základní černé barvě.

Pokud i vy chcete svou firmu posunout s přepravními vozíky Schoeller Allibert dál, koukněte se na www.schoellerallibert.com/cz nebo nás kontaktujte na e-mailu info.czechrepublic@schoellerallibert.com

Facebookové komentáře

Přidat komentář