Dejte si do těla ve fitku Ostrava!

Udržovat se v kondici a hlídat si váhu je dnes spíše než luxusem nezbytností. V běžném životě se nám přirozeného pohybu až na výjimky moc nedostává, a jeho deficit se dříve či později začne projevovat. Tu nějakým tím nadbytečným kilogramem, tu nějakým tím nádechem a výdechem navíc při chůzi do schodů. Takže cvičte a budete zdraví jako rybičky. Nebo alespoň zdravější, než byste byli, kdybyste necvičili.

Pohyb je prospěšný pro tělo i mysl. Všimli jste si, že po cvičení máte lepší náladu? Do mozku se vám při cvičení vyplavuje hormon štěstí oxytocin. Cvičení ale prospívá kardiovaskulárnímu i respiračnímu systému stejně jako naší figuře. Není to už hodně důvodů zařadit nějakou tu aerobní aktivitu a posilování do vašeho režimu?

Každá pohybová aktivita se počítá

V podstatě by se dalo říci, že jakýkoliv pohyb, který vás donutí vstát z gauče, se počítá. Včetně procházky, plavání, jízdy na kole a posilování u televize. Pokud to ale se sebou myslíte skutečně vážně, poohlédněte se ve vašem okolí po nějakém fitku. Tam budete moci cvičit na profesionálních strojích a pod dohledem trenéra. Jeho úloha je při cvičení nesmírně důležitá. Nasměruje vás i usměrní. A v závislosti na vašem problému a záměru vašeho cvičení (chcete zhubnout, nebo spíše posílit problémové partie) vytvoří přímo vám individuální tréninkový plán.

Posilujte v profesionální posilovně

V Ostravě velmi kvalitní fitko najdete třeba ve Fitparku (na internetu hledejte pod odkazem fitness Ostrava). Cvičit zde navíc nemusíte jen v tamní mimochodem velmi dobře zařízené posilovně s více než stovkou posilovacích strojů a spoustou dalších funkčních pomůcek – posuďte sami na odkazu fitko Ostrava.

Jóga, nebo badminton? Obojí!

Ve Fitparku však najdete i harmonii a klid. Můžete si tu zacvičit jógu – jóga Ostrava vás zásobí koňskou dávkou energie. Rádi byste si procvičili bystrost a postřeh? Zahrajte si badminton. Jak se dozvíte z odkazu badminton Ostrava Vítkovice, tento sport je pro to přímo ideální. A při jakém cvičení se vám dostane všeho najednou? Při kondiční chůzi na speciálním pásu Maxerrunner. Za doprovodu hudby, se kterou se dostanete až na vrchol. Není se co divit, že cvičení HEAT si nachází stále více příznivců. Zhubnete s ním, dodáte si energii, zlepšíte kondičku a přijdete na jiné myšlenky. To vše za necelou hodinu! Tak neváhejte! Více informací najdete pod odkazem Heat Ostrava.