Company PMX s.r.o. – odborník na jednoúčelové stroje a svařování

Strojírenský průmysl je poměrně rozmanitý segment, v němž se setkáte s celou řadou služeb. Obrovský rozmach zažívá především obrábění, což je technologický proces, během něhož se dosahuje požadovaného tvaru odebíráním materiálu. Slyšeli jste určitě také o tváření, odlévání a dalších metodách. V následujících řádcích vám představíme společnost, jež v dané oblasti působí dlouhá léta.

Jedná se o společnost Company PMX s.r.o., která má ve svém pestrém produktovém portfoliu zakružovačky, tvářecí stroje a nástroje, podavače, svařovací stoly a přípravky, střižné nástroje, ale nabízí i profilování.

Jednoúčelové stroje

V neposlední řadě se Company PMX s.r.o. orientuje na výrobu jednoúčelových strojů a dalších zařízení. Právě jednoúčelové stroje jsou vyráběny vždy na míru konkrétnímu zákazníkovi tak, aby vyhovovaly jeho provozu.

Jak už samotný název napovídá, jednoúčelový stroj se vždy vyrábí pro jeden konkrétní účel, a tím pádem je potom efektivnější, levnější, ale také rychlejší. Uplatnění nacházejí zejména ve strojírenské oblasti, a to od automotive přes potravinářský průmysl až po farmacii. Samotné využití je tedy vskutku poměrně široké.

Střižné nástroje

Zapomenout nesmíme ani na střižné nástroje, které se používají při tváření. Stříhání se podrobují polotovary, ale i se vystřihovávají součástky z plechu a podobně. Dokonce se tyto nástroje používají k dokončovacím a pomocným operacím. Vybrat si můžete z nástrojů jednoduchých, postupných a kombinovaných. Záleží na tom, k jakému účelu má sloužit.

Společnost Company PMX s.r.o. je silný partner, o něhož se můžete kdykoliv opřít. Dokáže vám vždy nabídnout unikátní řešení, do něhož se prolínají moderní technologie. Záležet si nechává také na designu, ekonomickém hledisku a životním prostředí.