Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Co dělá skvělý herní smartphone

Co dělá skvělý herní smartphone

Termín „herní smartphone“ se rychle stává jednou z nejoblíbenějších frází v technologickém světě. S nástupem zařízení zaměřených na hry, jako jsou Razer Phone a Xiaomi Black Shark, je snadné pochopit proč. Čím jsou ale tato zařízení tak výjimečná? Jaké funkce je odlišují od vašeho zaběhnutého smartphonu? Pojďme se podívat na 8 funkcí, které mohou z vašeho telefonu udělat herní velmoc.

8 funkcí herního smartphonu, které vás nadchnou

Displej s vysokou obnovovací frekvencí

Jedním z klíčových rozdílů mezi herními telefony a běžnými telefony je displej. Většina herních telefonů se dodává s displeji s vysokou obnovovací frekvencí, což znamená, že zvládnou více snímků za sekundu než běžné smartphony. Tyto displeje jsou ideální pro hráče, kteří chtějí plynulý obraz bez zpoždění nebo zadrhávání.

Vysoce výkonné procesory

Dalším zásadním rozdílem mezi herními telefony a běžnými je jejich procesor. Většina herních telefonů je vybavena výkonnými procesory, které jim umožňují zvládat složitější úkoly, než jaké by zvládl běžný smartphone. To znamená, že jsou schopny spouštět náročnější hry bez jakéhokoli zpoždění nebo zadrhávání, takže jsou ideální pro hardcore hráče, kteří chtějí ze svého zařízení dostat maximum. HONOR také vyvinul vlastní patentovaný doplněk GPU Turbo, který výrazně zlepšuje herní výkon. Na jaké telefony je fortnite se tedy nebudete bát, pokud vlastníte smartphone Honor. Protože v současné době jsou pro hraní Fortnite Mobile nejlepší smartphony HONOR s Mali-G72 MP 12 GPU.

 

Velké baterie

Herní telefony mívají větší baterie než běžné telefony, protože musí být schopny napájet všechny tyto doplňkové funkce, aniž by byla obětována životnost baterie. To znamená, že budete moci hrát hry delší dobu, aniž byste se museli obávat, že vám zařízení během hry zemře. Některé herní telefony jsou dokonce vybaveny masivními bateriemi, které při mírném používání vydrží až dva dny!

Vysoce kvalitní zvuk

Většina herních telefonů je dodávána s vysoce kvalitními audio systémy, takže si můžete užívat své oblíbené hry, aniž byste se museli obávat špatné kvality zvuku. Mnohé také obsahují více reproduktorů nebo konektorů pro sluchátka, takže můžete svou hudbu nebo hru sdílet s přáteli a rodinou, aniž byste se museli starat o používání externích reproduktorů nebo sluchátek.

Specializované herní ovladače

Jednou z největších výhod vlastnictví herního telefonu je možnost hrát na svém mobilním zařízení hry v kvalitě konzole. K tomu mnoho herních společností vydalo specializované ovladače, které vám umožní hrát hry jako Fortnite nebo PUBG doma na vašem telefonu stejně jako na konzoli!

Skvělé příslušenství a pouzdra

Mnoho společností nabízí příslušenství a pouzdra speciálně navržená pro jejich herní telefony, takže si své zařízení můžete přizpůsobit, jak chcete! Ať už se jedná o vlastní skiny, stojany na pouzdra nebo cokoli jiného, najde se něco pro každého, kdo chce, aby jeho telefon vypadal jedinečně a zároveň mu poskytoval ochranu před pády a poškrábáním.

Vodotěsný design a odolnost

Nejen, že některé herní smartphony vypadají úžasně uhlazeně, ale jsou také navrženy s ohledem na odolnost! Mnoho modelů je dodáváno s vodotěsným designem, takže se nemusíte bát, že je vezmete do blízkosti vody, a některé mají dokonce i prachotěsné provedení!

Podpora cloudových her

V neposlední řadě některé společnosti nyní nabízejí cloudové streamovací služby, takže můžete streamovat hry v PC kvalitě přímo z jejich serverů do svého telefonu! To umožňuje hráčům, kteří nemají doma přístup ke špičkovým konzolím nebo počítačům, šanci zažít AAA tituly přímo na obrazovkách svého telefonu – něco, co bylo ještě před pár lety nepředstavitelné!

Závěr

Jak technologie postupuje každým dnem, zjišťujeme, že jsme stále více rozmazlení výběrem, pokud jde o výběr našich ideálních gadgetů – zejména pokud jde o výběr našeho ideálního smartphonu pro videohry! Od displejů s vysokou obnovovací frekvencí, výkonných procesorů a velkých baterií; Specializovaným kontrolérům; Cloudová podpora; A elegantně vypadající příslušenství – v moderních „herních“ smartphonech je k dispozici celá řada úžasných funkcí, které ohromí pozornost! Tak proč do jednoho neinvestovat ještě dnes? Nebudete litovat!