Profesionální vybavení zvýší obraty i náskok před konkurencí

CNC stroje představují moderní technologie, které jsou vysoce variabilní a dokáží zpracovávat pestrou škálu materiálů. Díky snadné obsluze, rychlému procesu výroby a možnostem provedení více úkonů na jedno upnutí se staly nezbytným vybavením firem zaměřených na sériovou a zakázkovou výrobu. Současné trendy trhu práce jsou dalším argumentem pro zařazení CNC strojů do výrobních procesů. Aspekt úspory lidské práce udává další směr rozvoje samotných CNC strojů a jejich příslušenství ke stále větší digitalizaci a automatizaci.

CNC soustruhy

Základním vybavením mnohých kovoobráběčských dílen a provozoven jsou CNC soustruhy. Velké množství technických parametrů lze přizpůsobit potřebám a požadavkům zákazníka. Hlavním kritériem pro optimální volbu typu zařízení jsou dílce, popřípadě technologie, které stroj musí být schopen vyrobit. Stroje musí mít dostatečnou rychlost, sílu a tuhost jak pro náročné hrubovací operace, tak i pro dokončovací operace s vysokou přesností. Pro výrobu velkých sérií je vhodné stroje vybavit automatickými podavači tyčí, paletizační technikou, roboty nebo jinou automatizační technikou.

CNC frézovací centra

Jsou podobně jako CNC soustruhy velmi variabilní a mohou vyhovět nejnáročnějším požadavkům na výrobu. Naše CNC obráběcí centra jsou vhodným řešením pro kusovou i sériovou výrobu s možností paletizační techniky, případně jiné automatizace. Stroje jsou vybaveny špičkovými řídicími systémy, se kterými není problém obrábět ani složité tvary v 5 osách, čímž spoří čas potřebný pro další upnutí obrobku.

Specializovaný prodejce obráběcích strojů vám doporučí vhodný CNC stroj s ohledem na nároky výroby a zpracovávaný materiál. Kvalitní a vhodné vybavení zvýší efektivitu práce a přesnost. Návazné práce nebudou zdrženy, lze tak uspořit velkou část nákladů a minimalizovat produkci neshodných výrobků.

V široké nabídce strojů můžete vybírat soustruhy i profesionální obráběcí centra. Práci s tyčovým materiálem dále usnadní i podavače tyčí. Uzpůsobení pro plně automatizovaný provoz, nebo pro částečné ovládání mechanicky je pouze na vaší preferenci. Prodejce nabízí stroje zhotovené ve vysoké kvalitě včetně záručního a pozáručního servisu.