Chladící přepravní boxy Cool Flow

Dodávka čerstvých i mražených potravin až do domu je stále žádanější. Chcete-li maximálně uspokojit vašeho zákazníka a dovést mu ty nejčerstvější potraviny až ke dveřím bez jakékoliv známky narušení kvality jídla, nebylo by vůbec od věci se vybavit plastovými přepravními boxy Cool Flow, které vám usnadní udržet požadovanou kvalitu během přepravy zboží.

Ideální pro rozvážku do domu

Do teď nebyl rozvoz jídla ke dveřím zákazníka snadnější, co se týče udržení kvality potravin. Inovativní funkce chladicího boxu Cool Flow má pro vás to nejlepší řešení na trhu. Přepravní boxy jsou vybaveny lehkou vnitřní izolační vložkou, která zajišťuje vynikající tepelnou izolaci. Kvalitní polyethylenová pěna potažená aluminiovou fólii, tvoří základ izolační vložky, která má vynikají neabsorpční funkci. S vložkou se snadno manipuluje a je snadné udržet její čistotu. Proto můžete v boxu neomezeně převážet různorodé potraviny, které nijak nenaruší funkčnost přepravního boxu i při nechtěném znečištění. Dva druhy eutektické desky zajistí optimální teplotu pro chlazené nebo mražené potraviny. Už vás tak nezaskočí žádná uzavírka ani zácpa ve městě. S chladicím boxem Cool Flow už nemusíte trnout strachy, zda mražené zboží zůstane opravdu zmraženým.

Vhodné pro každou potravinu

Cool Flow je dalším super produktem specialisty na balící a přepravní inovace společnosti Schoeller Allibert. Hlavní funkcí toho boxu je distribuce chlazených i mražených potravin do domu. Cool Flow může posloužit pro přepravu masa, zeleniny či ovoce. Obzvláště v parných letních dnech máte jistotu, že zmrzlina zůstane zmrzlinou a steak na gril dorazí k zákazníkovi stejně čerstvý, jako vám jej řezník naložil do boxu. Dokonce si můžete být jistí, že i kostky ledu do svěžího drinku vám vydrží až dvě hodiny díky eutektické mrazící desky, která zpomaluje proces tání a udrží, mráz o teplotě -21°.

10 důvodu proč si pořídit přepravní boxy Cool Flow

Lehká váha přepravního boxu umožní snadnou manipulaci a přenos. Ty jsou určené pro opakované použiti a všechny součásti jsou z dlouhotrvajících materiálů. Chladící akumulátor pomáhá udržet optimální požadovanou teplotu. Pomáhají udržet životní prostředí, jelikož boxy není nutné převážet v chladírenských vozech. Vyrobeno z kvalitních materiálů vhodných pro kontakt s potravinami. Jedná se o stohovatelné přepravní boxy, protože mají pohodlný a 100 procentně těsnící otevírací a zavírací systém. Snadno se udržuje jejich čistota. Plastové přepravní boxy jsou zcela přizpůsobitelné na míru vaší firmě, lze je potisknout logem dle vašeho přání.

Posledním a pro vás nejvíce zajímavým bodem je jejich cena. Pokud byste se rádi dozvěděli více o těchto plastových přepravních boxech Cool Flow a měli zájem o konkrétní cenovou nabídku, neváhejte navštívit webové stránky společnosti Schoeller AllibertPro bližší informace o produktu můžete také kontaktovat společnost na adrese info.czechrepublic@schoellerallibert.com. Pokud hledáte i jiné možnosti přepravy a uskladnění zboží společnost Schoeller Allibert disponuje obsáhlým portfoliem produktů. Věříme, že najdete tu pravou volbu, která vám usnadní podnikání.

Facebookové komentáře

Přidat komentář