Chcete výhodnou půjčku? Využijte speciální akce!

Pro někoho může být překvapivé, že i segment půjček reaguje na poptávku po slevách a akcích ze strany klientů. Jenže konkurence je na trhu s půjčkami opravdu velká. Proto každý, kdo chce ušetřit, by si měl najít čas na porovnání jednotlivých nabídek. Zajímavé akční nabídky se totiž objevují v bankovním i nebankovním sektoru.

 

Akční bankovní půjčky

Osobní půjčka od Cetelem za výhodný úrok

Cetelem aktuálně nabízí akční úrokovou sazbu 5,91 % na osobní půjčku. To je úrok, který určitě stojí za zvážení. Ovšem případní zájemci si musí pohlídat, aby podali žádost o částku, na kterou se akce vztahuje. Tou je např. částka 150 000 Kč s dobou splatnosti 81 měsíců. Většina nižších a také vyšších částek, které se můžou pohybovat od 20 000 Kč do 1 000 000 Kč, mají o něco vyšší úrok. U nich je doba splatnosti od 6 do 120 měsíců.

Sberbank a její garance nejlevnější půjčky

Pokud byste chtěli mít jistotu nejlevnější bankovní půjčky, můžete vyzkoušet Sberbank. Tato banka totiž garantuje, že pokud u její konkurence získáte výhodnější podmínky u stejného produktu, tak tuto nabídku dorovná a ještě vylepší! Navíc, i kdybyste nikde lepší nabídku nesehnali, tak Sberbank má zajímavou RPSN, která začíná již na 4,99 %. Půjčit si můžete od 30 000 Kč do 1 000 000 Kč s dobou splatnosti 1 až 8 let.

Odpuštění splátek u České spořitelny

Bankovní půjčka od České spořitelny vás může zaujmout tím, že nabízí možnost odpuštění až 15 splátek. Jejich počet určuje výše půjčky a doba splácení. Nezbytnou podmínkou k tomu, aby mohly být splátky odpuštěny, je pravidelné splácení. U České spořitelny si můžete půjčit 20 000 Kč až 700 000 Kč na dobu 12 až 120 měsíců.

 

Akční nabídka nebankovních půjček

U Profi Credit odklad splátek bez poplatku

Každý se může dostat do situace, kdy dočasně nebude schopen splácet. S tím počítají všichni poskytovatelé půjček. Proto nabízejí prodloužení termínu splatnosti za poplatek. Ovšem díky Profi Credit můžete získat odklad 3 splátek bez poplatku! U této nebankovní půjčky navíc nyní probíhá soutěž, během které můžete vyhrát mobilní telefon a další věcné ceny. Samozřejmě, že jde o výherní soutěž. Tedy vyhraje jenom ten, na koho se usměje štěstí. Profi Credit nabízí půjčku od 10 000 Kč do 166 000 Kč na dobu až 60 měsíců.

Home Credit bez zbytečných poplatků

Jestliže si půjčíte u Home Credit, tak neplatíte žádné zbytečné poplatky. Zdarma je také mimořádná splátka. Tato nebankovní půjčka nabízí částky od 10 000 Kč do 250 000 Kč na dobu 12 až 96 měsíců. U Home Credit si může každý sjednat pojištění schopnosti splácet. Ovšem je nutné počítat s tím, že se za tuto službu platí, ostatně tak jako za jakékoliv jiné pojištění.

Pronto půjčka odečte úroky

Pronto půjčka nyní nabízí možnost odečtení všech doposud nezaplacených úroků. K tomu může dojít v případě, že jejich nebankovní půjčku předčasně splatíte. Zaujmout může i poměrně vysoké procento schválených žádostí o půjčku. Půjčit si můžete 10 000 Kč až 100 000 Kč se lhůtou splatnosti od 12 do 48 měsíců.

 

Nepřehlédněte první půjčku zdarma

Velmi oblíbenou akcí jsou první půjčky zdarma. Ty ve většině případů nabízejí nebankovní společnosti, ale občas se připojí i některá banka.

mBank bez úroku

Pokud si v mBank půjčujete poprvé, můžete získat mPůjčku Plus s úrokem 0 %. To je nepochybně lákavá nabídka. Jen je potřeba si uvědomit, že se za poskytnutí bankovní půjčky účtuje poplatek ve výši 2 % z půjčky. K dispozici jsou částky 10 000 Kč až 40 000 Kč na dobu 12 měsíců.

U Zaplo až 8 000 Kč

Nebankovní Zaplo půjčka patří v oblasti prvních půjček zdarma mezi průkopníky. Ostatně akční první půjčku zdarma stále nabízí. Půjčit si můžete až 8 000 Kč na dobu 7 – 30 dní. Podmínkou bezúročnosti je dodržení smluvního termínu splatnosti.

CreditAir nabízí až 10 000 Kč

Kdybyste potřebovali zdarma 10 000 Kč, můžete požádat o první půjčku zdarma u CreditAir. Doba splatnosti je až 2 měsíce. Aby vám opravdu nebyl účtován žádný úrok, je potřeba dodržet smluvní podmínky, včetně lhůty splatnosti.

 

Shrnutí

Jak vidíte, akčních nabídek je u bankovních i nebankovních půjček dostatek. Všechny, které jsme zde uvedli, můžete použít na cokoliv. Stačí si z nich vybrat takovou, která nejvíce vyhovuje vašim představám a současné finanční situaci. Při rozhodování, kde získáte nejlevnější půjčku, si vždy zkontrolujte, jaké má akce podmínky. Jedině tak budete mít jistotu, že akci dokážete opravdu využít.

 

 

 

Facebookové komentáře

Přidat komentář