Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Chcete si usnadnit práci díky umělé inteligenci? Víme, jaký program stojí za to

Chcete si usnadnit práci díky umělé inteligenci? Víme, jaký program stojí za to

V posledních měsících dochází k masovému rozšíření takzvané umělé inteligence do všech oblastí lidské činnosti. V současnosti ji používají nejen grafici a copywriteři, ale i personalisté, obchodníci, marketéři a bezpočet dalších profesí. Jaká platforma vás potěší kvalitním výstupem?

Rychlé inovace

Výhodou umělé inteligence je fakt, že se každým dnem posouvá mílovými kroky vpřed. Tohoto fenoménu využívá ohromné množství programátorů, kteří vypouští do světa jak kvalitní, tak špatné programy. Z toho důvodu si musíte dávat při hledání ideálního pomocníka pořádný pozor.

Nejznámější platformou je samozřejmě Chat GPT, o němž můžete číst ve všech zprávách. Právě z daného systému vychází další nástroje, kterých na trhu najdete mraky. Každý z nich se specializuje na trochu odlišnou oblast, takže má své silné stránky, stejně jako slabiny.

Co se týče generování textů a obrázků, stojí za zmínku hlavně platforma Deeply. Ta pracuje se šikovně nastavenými šablonami, díky nimž podstatně urychlíte proces tvorby úderných textů pro marketingové účely. To platí i pro realizaci příspěvků na sociální sítě, popisky produktů do e-shopu a podobně. Problém není ani s překladem náročných slohů do několika desítek světových jazyků.

Povídejte si

V současné době poskytuje program Deeply i možnost chatování se zmíněným systémem GPT. S pomocí padesáti zpráv denně si vyzkoušíte jednotlivé funkce a zjistíte, jestli se jedná o správný nástroj pro vaše účely. Pokud vám bude vyhovovat, není problém zaplatit si cenově přívětivou plnou verzi.

Jestli pracujete každý den s texty a obrázky, určitě navštivte webové stránky pod výše vloženým odkazem, prohlédněte si pestré možnosti dané platformy a začněte ji používat. Budete překvapení, co vše dokáže.