Přeskočit na obsah
Domů » INTERNET-PC » Chcete svým zaměstnancům zajistit poctivé školení na míru? Vytvořte si své vlastní kurzy

Chcete svým zaměstnancům zajistit poctivé školení na míru? Vytvořte si své vlastní kurzy

Fotografie: online kurzy

Svět bezpečnosti práce je ohromnou a fascinující oblastí zahrnující nepočitatelné množství různých detailů. Pokud to však myslíte se svým podnikáním vážně a chcete zůstat v bezpečí, určitě nepodceňte žádnou maličkost a vsaďte na stoprocentní poctivost. Samotnou kapitolou jsou vzdělávací kurzy vašich podřízených, které stresují nejednoho podnikatele. Jak je zvládnout hravě?

Nejen povinnost

Všichni samozřejmě víme, že legislativa jasně určuje rozsah i potřebu povinného školení. To je důležité především v situacích nového nástupu podřízených, při změně pracovního zařazení zaměstnance, zavedení nových technologií a při jakýchkoliv dalších výrazných změnách. Nechcete-li riskovat, určitě na tento proces nezapomínejte a vždy jej pečlivě zaznamenejte. V případě jakékoliv nehody budete za svou pečlivost velmi rádi.

Nyní se dostáváme k trochu sofistikovanějšímu problému, jímž je pokročilé a průběžné vzdělávání zaměstnanců. Čím odbornější činnost vykonávají, tím hlouběji se musíte do tohoto procesu ponořit. Pamatujte na to, že vzdělaný odborník vám zajistí mnohem větší zisky než úplný amatér. Z toho důvodu byste měli investovat do rozvoje schopností všech kriticky důležitých jedinců ve vaší společnosti. Jak na to?

Dnes vše probíhá online

Internet a jeho benefity postupně přebírají nadvládu nad téměř všemi oblastmi lidských životů, přičemž nejinak je tomu i v tomto případě. Díky tomu si zajistíte nejen ohromnou úsporu času, nýbrž i starostí a stresu. EDUNIO je velmi populární platforma neboli learning management system a patří známé společnosti PREVENT. Ta je navržená speciálně pro péči o větší podniky, takže se nemusíte bát ani v případě, že máte opravdu velké množství zaměstnanců.

Nezanedbatelnou výhodou tohoto řešení je možnost si sestavit vzdělávací kurzy přesně na míru. Těm následně snadno přidělíte potřebné ovládací prvky, přidáte testy k ověření znalostí a na závěr můžete přidat důležitý certifikát. Každá informace se bude samozřejmě zaznamenávat do intuitivního systému, k němuž budou mít přístup pověřené osoby.

Komplexní služby jsou standardem

Nejedná se pouze o výše popsané služby, ale dočkáte se i dalších nezanedbatelných benefitů. Mezi ně patří absolvování videokurzů, blended learning, ale i propojení s interními IT systémy, pravidelný reporting, katalog, firemní knihovna, notifikace a mnoho dalších záležitostí. Získáte tudíž velmi silný nástroj vedoucí k snadnější a lepší kvalifikaci vašich podřízených.

Pro více informací se podívejte na internetové stránky profesionálů ze společnosti PREVENT, prohlédněte si možnosti a rozhodněte se sami, zdali je to ta správná cesta pro váš úspěch.