Domů » PRO FIRMY » Chcete povýšit? Profesně se vzdělávejte!

Chcete povýšit? Profesně se vzdělávejte!

Fotografie: hotel belvedere prague

Kdo by nechtěl zažít raketový kariérní růst? Ty tam jsou doby, kdy byli do vysokých funkcí dosazováni lidé ze známosti nebo z politické příslušnosti. Dnes si většina velkých firem a korporací vychovává své manažery od píky, což znamená, že jim poskytne studijní stáže i praxi a postupu do vedoucích pozic předchází takzvané kolečko, jehož nedílnou součástí je systém školení.

Sebevzdělávání je pro kariérní růst nesmírně důležité. Seznámit pracovníky s nejnovějšími trendy v jejich oboru vyžaduje soustavný přísun informací a studijních metod. Zaměstnavatelé jsou si této skutečnosti vědomi, a proto na komplexu školení nešetří. Konferenční prostory v Praze si rezervují dlouhé měsíce předem. Vhodných prostor pro konání mítinků je jako šafránu a jdou doslova na dračku.

Školení je v kurzu

Velmi oblíbenou adresou pro pořádání konferencí je hotel Belvedere. Nabízí k pronájmu rozsáhlé prostory s celkovou kapacitou až 400 osob, rozdělenou do tří různých konferenčních sálů a místností. Všechny konferenční prostory jsou pokryty vysokorychlostním Wi-Fi internetovým připojením. Zázemí je možné nalézt v společenském sálu, clubu Memphis a salónku Letná.

Školící aktivity firem vyžadují také doplňkové služby, jako je stravování a ubytování přítomných. Firmy se jednoznačně shodují, že je velmi výhodné mít vše pod jednou střechou a nemuset řešit logistické přejezdy školitelů i účastníků.

Dvě mouchy jednou ranou

Chytrému napověz a hloupého trkni. Zde lze efektivně spojit příjemné s užitečným a termín konferencí svázat s motivačním teambuildingem, který stmelí kolektiv. Hotel Praha je pro takové kolektivní aktivity jako stvořený. Uzpůsobení pokojů i voyer si chválí vysocí manažeři, kteří mohou čerpat i business balíček služeb, stejně jako řadoví pracovníci, kteří si rádi užijí ve wellness centru.

Čtyřhvězdičkový hotel Belvedere je umístěný nedaleko Pražského hradu s přímým spojením do nedalekého historického i obchodního centra Prahy. Má k dispozici lobby bar s business koutkem, směnárnu, bankomat, wellness, ale i běžecké centrum Running Mall.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *