Chcete být i v sexu jako utržení ze řetězu?

I skutečný sexuální expert a milovník jako vystřižený z lechtivého filmu se tu a tam unaví a v dalším čísle se neobejde bez nějaké té vzpruhy. Poradíme vám, jakou zvolit, abyste v posteli neměli konkurenci. 
Připadá vám, že to u vás v sexu není tak jako kdysi? Nejste sami. Obzvláště u dlouholetých vztahů vášeň tu a tam pokulhává, ať již je na vině libido nebo nedostatek inspirace. Naštěstí existují zaručené způsoby, jak ji doplnit.

Zamilujte se!

Mnohdy stačí opravdu málo a naše sexuální aktivita se dostane tam, kde svého času byla. Na vrchol. Zaručeným afrodiziakem je zamilovanost. Také jste zaregistrovali, že ve fázi té nejvyšší zamilovanosti jste doslova utržení ze řetězu? Za touto chutí stojí příroda a rozmnožovací pud. V této fázi žena také nejčastěji otěhotní. Recept číslo jedna tedy zní: zůstaňte stále zamilovaní, což se, přiznáváme, snáze řekne, než posléze plní. Srdci se zkrátka jen tak neporučí.

Výměna partnera? Raději ne

Někteří přelétaví jedinci problém se zamilovaností řeší výměnou partnera. Uznáváme, že libido se vám na vrchol vrátí velmi rychle. Ale za jakou cenu? Co když v opuštěném partnerovi ztratíte mnohem víc než sexuálního společníka? Nehledě na to, že nemáte jistotu, jak dlouho vám vydrží libido s novým partnerem. Pohybujeme se v řádu let, měsíců, nebo dokonce týdnů? Tento způsob navíc zavání promiskuitou. A s ní se vystavujete riziku nakažení některou z pohlavních chorob.

Zaměřeno na erotické pomůcky

Mnohem bezpečnější v tomto ohledu jsou erotické pomůcky. Navštivte nějaký lépe zásobený sexshop a hned vám bude jasné, co máme na mysli. Způsobů, jak si oživit sexuální vztah, ale i si zpestřit chvilky strávené o samotě, dnes existuje opravdu spousta, ať již se jedná o sofistikované a několikarychlostní vibrátory, dilda, honítka, erekční kroužky či pomůcky pro sex anální. Snažte se odhodit stud a propadnout jen vlastním prožitkům. Ujišťujeme vás, že výsledek bude stát za to.

Všestranné Venušiny kuličky

Skvělou pomůckou jsou i Venušiny nebo Kegelovy kuličky. Ty jsou nejenom zárukou patřičného vzrušení, ale také vás uchrání před inkontinencí, která v podstatě hrozí každé ženě, jež někdy přivedla na svět dítě. A jak je používat? Venušiny kuličky noste jako já na nákup. Zpestření chvil strávených ve frontě na pokladnu bude zaručené. Nejenom Venušiny kuličky, ale i ostatní erotické pomůcky najdete na sexio.cz. Tak neváhejte!