Chcete aplikaci, co vybere dárky za vás? Tady je

Jste stejně jako většina dnešní společnosti fanouškem mobilních aplikací? Naprosto vám rozumíme, i u nás se těší veliké oblibě. Vzhledem k tomu, že různých typů, druhů a zaměření aplikací je dnes opravdu hromada, určitě není od věci vyfiltrovat si je podle užitečnosti. Jaké jsou nejoblíbenější? Ty, co se vám snaží ulehčit každodenní starosti, a uspořit tak drahocenný čas, kterého nemáme nikdy dost. Jistě uznáte sami, že absolutně nejobtížnější je hlídat všechna významná data narozenin, svátků a jiných výročí týkajících se početné rodiny či nejbližších přátel. Potřebujete-li v této oblasti efektivního pomocníka, seznamte se s aplikací Presentlist.

Presentlist si pamatuje za vás

Co Presentlist vlastně umí? Především hlídat a připomínat vám důležitá data, která byste určitě nechtěli prošvihnout, a nabízet vám tipy na dárky. Funguje na velmi jednoduchém principu nalití primárních informací, které si analyticky zpracuje a uloží do paměti. Pod kontrolou budete mít babičky, tetičky, rodiče, nejlepší kamarády i narozeniny rozmarného šéfa. Jistě vás potěší i jednoduchý systém a líbivý vzhled celé aplikace. Presentlist seženete v App store a Google play zdarma a bez reklam.

Odteď bude výběr dárků hračka

Pokud každý rok bojujete s tím, jaké vánoční dárky koupit, Presentlist si zamilujete ještě intenzivněji. Na základě dat, která jste aplikaci poskytli, vám předhodí ty nejlepší kousky, jaké byste mohli koupit. Výběr provádí na základě věku, pohlaví či koníčků, takže jsou tipy jako šité na míru všem vašim kontaktům. Využít lze i funkci hlídání vynaložených nákladů a statistiky nákupů. Už se nemusíte strachovat, že byste přepískli původně stanovený rozpočet. Chcete-li se o aplikaci Presentlist, která vám pomůže s dárky k vánocům, dozvědět více, není nic jednoduššího než navštívit stránky www.presentlist.cz.

Facebookové komentáře

Přidat komentář