Domů » BYDLENÍ » Bydlení v Praze je spojené s velkou řadou výhod

Bydlení v Praze je spojené s velkou řadou výhod

Usadit se v místě, kde se neustále něco děje, to je sen mnoha zástupců mladé generace. A Praha takovou podmínku určitě splňuje, jako další velkou výhodu je nutné započíst i pestřejší možnosti, pokud jde o hledání stabilního a dobře placeného zaměstnání.

Při rozhodování se samozřejmě není důvod ke spěchu. Investice do nemovitostí je během na dlouhou trať, rozhodně se nezhodnotí za rok či dva. Jednou budete moci bytovou jednotku předat svým dětem, které tak získají báječný odrazový můstek pro další život. Ale na podobné úvahy je ještě čas. Vyberete si dispozici 2+kk nebo dáváte přednost čtyřem pokojům?

Klamovka a její pestrá historie

Stačí se rozhlédnout, možnosti jsou zcela otevřené. Byt k prodeji na Praze 5 se nachází uprostřed zeleně a velkou výhodou je, že srdce hlavního města vůbec není daleko. Připravena jsou i prostorná garážová stání, a pokud budete mít zájem, nabízí se i předzahrádka. Kdo je rád obklopen zelení, ten si takovou možnost jistě nechá líbit. Růže, levandule nebo jiná okrasná flóra? To už záleží na fantazii každého novopečeného majitele bytu.

Klamovka je světem s pestrou historií, která je neodmyslitelně spjatá se šlechtickou rodinou Clam-Gallasů. Po ní nese i symbolické pojmenování. Výletní zámeček v barokním duchu je doprovázen anglickým parkem, přesně jak si tehdejší majitelé přáli. Ale zpět k bytovým jednotkám, které jsou v základní nabídce. Co třeba 2+kk s výměrou necelých 58 metrů?

Vyberte si podle vlastního vkusu

Nabízí se také 1+kk s výměrou přibližně 39 metrů čtverečních, jenž navíc disponuje malou terasou. Finální výběr je tedy jen a jen na vás. Jde o místo, kde je řada sportovišť, ale také možností nákupu a trávení volného času. Chybět nebude ani sklepní kóje. Pokud vám přijde pátá z pražských čtvrtí zajímavá, pak si můžete prohlédnout nabídku volných bytů.