Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Bezpečnostní dveře vám zajistí klidný spánek

Bezpečnostní dveře vám zajistí klidný spánek

Fotografie: bezpečnostní dveře

Žijete v oblasti, kde je poměrně vysoká kriminalita a vloupáními se to tam jenom hemží? Pokud odpovídáte ano, rozhodně byste měli začít uvažovat nad pořízením bezpečnostních dveří, jež vám zajistí klid v duši.

Česká výroba nejvyšší kvality

Společnost NEXT patří mezi přední české výrobce zaměřené na tuto problematiku. Jejich poctivé bezpečnostní dveře mají třicetiletou tradici, díky čemuž mají zákazníci jistotu té nejvyšší kvality. Veškeré produkty procházejí sérií přísného testování a splňují všechny evropské normy a směrnice. Existuje celkem šest bezpečnostních tříd, z nichž si můžete vybírat, avšak pro zabezpečení domu či bytu je naprosto dostačující třída tři.

Velké oblibě se těší například bezpečnostní dveře do bytu SD 101 FE, jež se instalují do kovové zárubně vašich stávajících dveří. Jedná se o nejprodávanější model v dané kategorii, který je nakonfigurovaný v ekonomické variantě. Ačkoliv má oproti jiným modelům nižší pořizovací cenu, stále dodržuje všechny bezpečnostní parametry a je velice odolný. Mimo jiné má i odolnost vůči požárům a dokáže izolovat hluk.

Různé typy dveří

Společnost NEXT vyrábí jednak kvalitní bezpečnostní dveře do paneláku, ale taktéž i celou řadu dalších produktů. Sem patří třeba dveře v chráněných památkových oblastech či hromadných zástavbách. Jestliže nevíte, jaké vchodové bezpečnostní dveře vybrat, neváhejte se obrátit přímo na školené pracovníky společnosti NEXT, kteří vám velmi rádi poradí. Záleží totiž na mnoha faktorech, jako jsou povětrnostní podmínky v dané oblasti či požadovaná protipožární ochrana, jež jsou individuální.

Při výběru takovéhoto typu dveří je třeba dávat pozor na celou řadu faktorů. Zapomeňte na pochybné firmy, ale vsaďte na výrobce s platnými certifikáty přímo pro Českou republiku, jako má i společnost NEXT. Věřte, že přehnaná snaha ušetřit a s ní spojená volba neověřené podvodné firmy vyrábějící dveře by se vám mohla pěkně vymstít.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *