Známe výhodnou půjčku bez registru! Stačí mít jen vůz pro zástavu

Potřebujete momentálně co nejrychleji finanční injekci? Pokud ano, s největší pravděpodobností budete hledat poskytovatele úvěrů, který je schopen nabídnout co nejvýhodnější půjčky! Že už ale momentálně nějaké ty závazky máte a v bankách vás odmítají? Nevěště hlavu, nejedná se o neřešitelnou situaci. Naopak! K získání výhodné půjčky vám stačí vaše auto! Nevěříte? Pak neznáte zcela inovativní půjčky na Zastavuz.cz

Zapomeňte na nahlížení do registrů dlužníků

Jste zadlužení? Potřebujete půjčku bez registru? Pokud ano, můžete se na zmiňovanou společnost spolehnout. Nikdo totiž nebude řešit vaši bonitu v případě, že máte dopravní prostředek, který lze dát do zástavy. Stejně tak nebude nutná ani přítomnost ručitele. Dokonce nebudete muset předkládat potvrzení o pravidelném příjmu, případně výši zisků z podnikatelské činnosti.

Získáte až 80 % hodnoty vozidla

Celková výše půjčky se odvíjí především od hodnoty automobilu. Získat lze až 80 % ceny vozu. Jednat se přitom nemusí pouze o osobní a užitková auta. Zastavit lze klidně i motocykl, letadlo, případně loď nebo jiný dopravní prostředek, který vlastníte. Velkou předností je bezesporu i expresní vyřízení úvěru, a to do pouhých 30 minut. Splácet přitom můžete celkově až 4 měsíce ve formě pravidelných částek. Pokud našetříte více peněz, není problém splatit hotovost i naráz. Stejně tak máte možnost prodloužit datum splátky.

Zastavený vůz můžete dále užívat

Díky speciálnímu programu Money&Drive budete moci vámi zastavený dopravní prostředek užívat klidně dále. Nemusíte mít strach, že byste přišli kvůli vaší půjčce o tolik potřebnou mobilitu. Možná i díky tomuto způsobu půjčování peněz stále více Čechů platí své dluhy včas. Neprohlubují si tak své finanční problémy, což se s jinými typy půjček bohužel stává velmi často.

Facebookové komentáře

Přidat komentář