Jak zkrášlit dětský pokoj výmalbou?

Ať už chystáte nový dětský pokoj, nebo jej upravujete vzhledem k odrůstajícím dětem, určitě máte v plánu znovu jeho stěny vymalovat. Doporučujeme Vám obrátit se na služby profesionálních malířů v Brně, kteří rádi splní Vaše sny a vytvoří dětem pokoj na míru.

Pokud to prostory dovolí, doporučuje se rozdělit plochu dětského pokoje na zóny klidu a zónu pro hraní, kam umístíte například hračky, tabuli na kreslení, sportovní náčiní. Do zóny klidu patří postel spolu s knihovničkou a lampičkou. Tyto prostory je možné oddělit již v barevném nastavení, klidnější barvy dítě zklidní a lépe si při nich odpočine. Veselé barvy se hodí na zeď pro denní aktivity. Na obě plochy se také doporučují přírodní motivy, které povzbudí fantazii dětí a navodí příjemnou atmosféru místnosti. Malby či dekorace se zvířaty, stromky a květinami vykouzlí úsměv na dětských tvářích a děti si tento detail budou pamatovat na dlouhá léta. Menším dětem se také doporučuje nechat prostor na zdi pro vlastní tvorbu, takový malý kreslící koutek. Jeho vytvořením si ušetříte starosti s případným nechtěným pomalováním celého bytu.

Děti si také rády najdou vlastní náměty, jak pokojíky upravit. Vznikne jim tím prostor na seberealizaci. Obvyklá témata z filmů a pohádek nabízí klasické rozdělení na statečné hrdiny a princezny. Stejně tak u chlapců oblíbení dinosauři, nebo poníci a baletky u děvčat, pomohou vytvořit dětský svět.

Jestli hledáte odborníky na malování pokojů v Brně, obraťte se s důvěrou na naši firmu. Profesi malíř pokojů se věnujeme léta a máme za sebou řadu vymalovaných pokojů, obývaných spokojenými nájemníky. Nabídneme Vám širokou vzorkovnici barev, přes 5000 odstínů možných tónů, spolu s různými možnostmi jejich uplatnění. Postaráme se o to, aby se Vaše děti v novém pokoji cítily spokojeně a mohly v něm dále svobodně tvořit.

Facebookové komentáře

Přidat komentář