Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Zelené dluhopisy vám umožní výhodně investovat a zároveň chránit životní prostředí

Zelené dluhopisy vám umožní výhodně investovat a zároveň chránit životní prostředí

zelené dluhopisy

Životní prostředí je neustále zatěžované mnoha vlivy, zejména vysokou produkcí odpadu. Možná už jste přemýšleli nad tím, jak přispět k lepší budoucnosti. Jednou z možností je investice do zelených dluhopisů. Tyto dluhopisy slouží k podporování obnovitelných zdrojů. Proč zbytečně ničit přírodu další těžbou, když se mohou cenné suroviny získávat z odpadu, které ho je všude přebytek. Popularita této investice roste po celém světě, zelené dluhopisy emitují třeba velké technologické společnosti a významné instituce, jako Bank of China nebo Bank of America. 

Jak do zelených dluhopisů investovat v Čechách?

Zajímá vás, jak investovat peníze do zelených dluhopisů v tuzemsku? Stačí se obrátit na společnost UNIPRO Capital a.s., která má prospekt schválený ČNB. Nabízí možnost investice do dluhopisů každému, můžete s jejich pomocí získat zhodnocení až 9,5 % za rok a to rozhodně není málo. Jak se vlastně společnost podílí na zpracování odpadu? Využívá jeden z nejvíce komplikovaných druhů odpadu a sice pneumatiky. Disponuje technologií, která pneumatiky prostřednictvím pyrolýzy promění na plyn, uhlík a olej. 

Všechny 3 suroviny jsou na trhu velmi ceněné a je jich nedostatek. Jejich prodejem vzniká zisk. Využijí se pro výrobu elektřiny a v různých průmyslech, zejména v gumárenském, chemickém, automobilovém a farmaceutickém. Již 1500 investorů tuto investici využilo a vy můžete také. Začít byste mě tím, že navštívíte web společnosti Uniprocapital.cz. Najdete zde formulář, který vyplníte. Společnost se s vámi následně spojí a domluví se s vámi na výši vaší investice a sdělí vám vše potřebné. Až investici splatíte, bude vám vystaven zelený dluhopis. Výnosy si můžete vybírat na měsíční nebo půlroční bázi. Jelikož jde o investici na 2 roky, po uplynutí této doby vám budou finanční prostředky vráceny. Máte zájem podpořit udržitelnou budoucnost a vydělat přitom nemalé peníze? Zajistěte si zelené dluhopisy také.