Zdravá krabičková dieta

Krabičková strava DietFreshMenu není pouze způsobem, jak snížit nadváhu, ale také jak udržet zdravý životní styl. Hlavní filozofií DietFreshMenu je příprava jídel z čerstvých ingrediencí. Krabičková dieta obsahuje pět vyvážených jídel denně, které jsou samozřejmě vlastnoručně a podomácku vyráběny. Jídla samozřejmě neobsahují umělá dochucovadla, je garantován výrazně nižší obsah konzervantů a stabilizátorů. Není vařeno z mraženého masa, naopak pouze z čerstvého. Krabičková dieta používá při vaření jen čerstvé bylinky. Základem všech omáček a polévek je domácí vývar.

DietFreshMenu nabízí programy jak pro ženy, tak i pro muže. Ženy by měly přijímat přibližně 5000 KJ denně. Při dodržování hubnoucího programu tak lze očekávat úbytek až cca 4 kg měsíčně. V prvním měsíci díky větší ztrátě přebytečné vody může být váhový pokles i větší. Kromě hubnutí mohou muži preferovat sportovní pojetí zdravého stravování. Proto požadovaný energetický příjem může dosáhnout až cca 10000 KJ denně.

Nastartujte zdravé stravování za pomocí profesionálů. Oceníte individuální přístup, otevřenou komunikaci a mnoho osobitých zdravých receptů.

Facebookové komentáře

Přidat komentář