Zařiďte své bydlení rychle a moderně – v 6 krocích!

Pořídili jste si nový byt nebo dům a chystáte se zařídit si jej podle představ? Není nic lepšího než využít nabídku firmy Kuchyně-studio.cz a nechat si vytvořit nábytek přímo na míru. Ať už máte rádi moderní bydlení nebo přírodní styl, nábytek na míru bude vždy tím správným řešením.

1.krok – Mějte plán

První krok je mít vždy plán. Musíte vědět, jaké místnosti v bytě nebo domě chcete, jaký konkrétní nábytek do těchto prostor potřebujete a ideální je zadat výrobu nábytku tak, abyste mohli mít nábytek sladěný také k sobě.

2.krok – Pracujte v menším měřítku

Získejte reálnou představu, jak bude plánované umístnění nábytku v místnosti vypadat. Nejjednodušší varianta je namalovat si veškerý nábytek na čtverečkovaný papír, samozřejmě v menším měřítku a stejně tak zmenšit na papír i místnost. Poté můžete nábytek různě přesouvat, vymýšlet další možnosti a přijít na nejefektivnější řešení.

3.krok – Dodržte jeden styl

Nezapomeňte, že celý byt nebo dům by měl být zařízený v jednom konceptu. Pokud se rozhodnete pro rustikální nebo venkovský styl, tak v něm zařiďte opravdu všechny místnosti. To stejné platí, pokud chcete mít bydlení barevné a trendy. Snažte se nemíchat odstíny, styly, abyste z vašeho domova neměli cirkus.

4.krok – Věnujte pozornost úložnému prostoru

Vyřešte chytře úložný prostor. Nejvíce vám tuto práci ulehčí vestavěné skříně. Ty vás potěší hlavně proto, že zabírají minimum prostoru a vejde se do nich maximum věcí. Skříně na míru můžete mít v předsíni, chodbě, ale také v ložnici nebo v pokoji. V malých místnostech na nich oceníte také zrcadlové dveře, které váš malý prostor příjemně zvětší.

5. krok – Přemýšlejte o svém bydlení

Zařizujte své bydlení chytře. Využijte možnosti zakázkového nábytku na míru. Nábytek na míru vám ušetří čas, peníze a také zbytečné starosti. Skvěle vyplní malé a také asymetrické prostory. Nábytek na míru je nadčasová záležitost, tak se nebojte přesně říct, co se vám líbí a co od takového nábytku očekáváte.

6.krok – Nebojte se kreativity

Buďte kreativní a převezměte iniciativu. Je to váš byt, váš dům a vy zde budete bydlet. Sami si tak můžete vymyslet nábytek a zařídit bydlení tak, jak vám to bude vyhovovat. Nebojte se být jedineční, originální a uvidíte, že svými nápady můžete ještě mnohé inspirovat. Kuchyně-studio.cz vám tak umožní vytvořit si takový nábytek na míru, jaký nikdo jiný nemá.

Facebookové komentáře

Přidat komentář