Přeskočit na obsah
Domů » FINANCE » Zařiďte si lepší bydlení díky REKOpůjčce

Zařiďte si lepší bydlení díky REKOpůjčce

Sníte o lepším bydlení? Chtěli byste trochu modernizovat místnosti, nebo má váš dům problémy se zateplením či střechou? Toužíte po vlastním bazénu na zahradě? Ať už si domov chcete zpříjemnit jakkoliv, REKOpůjčka vám to umožní.

Asi nejznámějším financováním nového bydlení či rekonstrukce jsou hypotéky. Pokud jste se rozhodli, že zrovna teď chcete rekonstruovat, a nemáte našetřenou dostatečnou částku, hypotéka by se mohla zdát jako vhodné řešení. Ne ovšem po všech těch zpřísněních, jež byla realizována v posledních letech. Na hypotéku dnes nedosáhne každý, navíc nedostanete 100 % částky, již potřebujete, něco musíte mít vždy naspořeno.

REKOpůjčka odstraňuje nevýhody hypotéky

U REKOpůjčky od Raiffeisen stavební spořitelny se s výše uvedenými potížemi nesetkáte. Nemusíte mít našetřenou ani korunu, úvěr dostanete klidně do 100 % částky, již investujete. Schvalování je rychlé, bezpapírové, stačí elektronický podpis, navíc nepotřebujete ani ručitele, ani ručení nemovitostí. Jediným háčkem je maximální výše. REKOpůjčka je poskytována do výše 1 milionu korun. Hypotéku byste mohli dostat i na vyšší částku, kdyby si vás věřitel proklepl, že jste k tomu dostatečně bonitní. Milion je ovšem na většinu rekonstrukcí dostatek peněz.

Výši splátek lze v průběhu přizpůsobit

REKOpůjčka nabízí úrok od 4,19 % ročně, přidává i pojištění úvěru od Uniqua pojišťovny. Výše splátky se odvíjí od vypůjčené částky a doby splácení, během trvání úvěru pak není problém půjčky zvýšit nebo naopak snížit. Kdybyste se rozhodli, že chcete úvěr splatit předčasně, prostě si jen navýšíte splátky, a tím zkrátíte dobu splácení.

Nemusíte dokládat účtenky a faktury

REKOpůjčka je účelový úvěr, peníze jsou určené na rekonstrukci (i když jak si za chvíli prozradíme, pod rekonstrukci spadá opravdu široká škála možností vylepšování vašeho domova). Nebudete ovšem nuceni složitě dokazovat, že jste finance použili skutečně na rekonstrukci. Postačí fotka.

Pro schválení žádosti o REKOpůjčku je třeba dodat přibližný rozpis jednotlivých položek a také fotografii celého domu, místnosti, zahrady, střechy – prostě toho, co se bude opravovat či vylepšovat. Až rekonstrukce proběhne, pořídíte další fotografii a pošlete ji do Raiffeisen stavební spořitelny. Tohle jim jako důkaz, že jste peníze využili tak, jak jste slibovali, stačí.

Možností využití peněz z REKOpůjčky je celá řada

REKOpůjčka vlastně neslouží jen pro zaplacení rekonstrukce, ale téměř jakéhokoliv vylepšení vašeho domova. Můžete si za ni postavit bazén, zateplit fasádu, vyměnit okna, opravit střechu, vybavit interiér modernějším nábytkem, zařídit novou kuchyň, nainstalovat solární panely, změnit systém vytápění. Na webové stránce REKOpůjčky najdete konkrétní seznam, na co všechno se vztahuje. Tak na nic nečekejte a splňte si sen o lepším bydlení!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *