Zahradní párty stany a přístřešky – velmi vděčná věc na vaší zahradě

V letní sezóně  se využívají nejvíce. Stačí mít nějaký slunný kout  na své zahradě nebo pozemku. Zahradní párty stany a přístřešky budou sloužit jak rodičům, tak i vašim ratolestem. Máme pro vás vějíř mnoha druhů a typů stanů od jednoduchých přístřešků, přes nůžkové stany a až těm největším. Stany jsou zhotoveny ve 13 různých rozměrech velikostí. Pokud  žijete společenským životem a rádi se setkáváte se svými rodinnými příslušníky a přáteli, nastokrát se vám vyplatí si stan zakoupit než si jej pořád půjčovat. Zahradní párty stany a přístřešky jsou konstrukčně řešeny tak, aby odpovídaly našim normám a certifikacím a zároveň byly lehce složitelné. Skelet se skládá z trubek povrchově upravených eloxováním, o plášti trubky 1 mm,  jsou tedy lehké a dobře se s nimi manipuluje.

 

Zahradní párty stany a přístřešky – i malý stan potěší

 

Pokud teprve začínáte na nové zahradě „vegetit,“ na první zkušenou stačí si pořídit jen přístřešek, který máme v různých provedeních a příznivých cenách, podoben altánu. Jeho rozměry 3 x 3 m nezaberou hodně místa a vytvoří v letních vedrech příjemný stín k posezení. Střecha je z pogumovaného materiálu, která částečně chrání před deštěm. Na tomto portále si taktéž můžete doobjednat boční stěny, které jsou kompatibilní a tak si dotvoříte stan.

 

Zahradní párty stany a přístřešky – bohatá nabídka

 

Dobrý způsob jak vhodně zastřešit na zahradě pořádanou událost. Někdy se stane, že vás ochrání nejen před nepřízní počasí, ale i zvědavými pohledy sousedů. Zahradní párty stany a přístřešky se tak  stanou i působivou pozoruhodností na vašem pozemku. Nabídka párty stanů je ohromná – škála barev, řada velikostí a pitoreskních tvarů. Ceny jsou vskutku přívětivé, a tak již za pár tisícovek máte doma spolehlivého a estetického pomocníka k dělání radostí vám i nejbližším.

Mohlo by vás zajímat:

 – 14 tipů jak na párty v pohodě

 – 4 neduhy těch nejlevnějších párty stanů