Domů » BYDLENÍ » Vybavujete dílnu? Máme pro vás zajímavé tipy

Vybavujete dílnu? Máme pro vás zajímavé tipy

Gola sada

Každý muž chce doma mít pořádně vybavenou dílnu, garáž nebo koutek ve sklepě. Není se čemu divit. Nikdy nevíte, kdy bude zapotřebí něco opravit, případně vyrobit. Při vybavování takovéhoto prostoru je nutné myslet na spousty aspektů. My se v následujících řádcích zaměřme hned na tři zajímavé tipy, které by vám mohly pomoct. Třeba se inspirujete.

Bez elektřiny a vody ani ránu

Přesně tak. Pokud není v dílně elektřina, aku přístroje ty klasické jednoduše nevystřídají. To samé platí i o přívodu vody. Ideální volbou je dřez a také baterie s elektrickým ohřevem vody na zeď. Horká voda se hodí nejen k mytí rukou, ale i k opláchnutí různých nástrojů. Vždyť v garáži či ve sklepě máte uskladněné i nejrůznější věci, které jsou ideální k přípravě sezónních pokrmů. Počítejte s tím, že i levné nářadí je třeba dokonale očistit. Taková gola sada Yato vyžaduje skutečnou péči.

Kvalitní nástroje a nářadí

Bez nářadí se prostě neobejdete. Většina činností využití nástrojů vyžaduje. Potřebovat budete určitě imbusové klíče a šroubováky. Hodně důležitou součástí jakékoli dílny jsou mimo jiné také vrtačky a aku nástroje.

Úložné prostory

Instalovat do garáže nebo dílenského kouta staré vysloužilé skříně by zrovna nepředstavovalo dobrý nápad. Bezpečnost se takto snižuje na minimum. Stejně tak je třeba mít kvalitní pořadače, jež umožní vzít si přesně takové nástroje, jaké potřebujete, během několika okamžiků. Vynikající volbu představuje i kompaktní dílenský stolek. Použít ho můžete přímo při konkrétních činnostech a ušetříte čas.

Měřidla různého druhu

O tom, že je dobré třikrát měřit a jednou řezat, není nutné nikoho přesvědčovat. I proto je zapotřebí mít k dispozici jak klasické svinovací metry, tak i pásmo a v neposlední řadě posuvná měřidla. Ta totiž dokážou změřit i ty nejkratší vzdálenosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *