Vína i destiláty na jednom místě

Pořádáte narozeninovou oslavu, rozloučení se svobodou, případně zahradní party? Pak určitě přemýšlíte, čím své hosty občerstvíte. K báječnému jídlu patří i báječné pití, které nejen chutná, ale dokáže také navodit příjemnou, uvolněnou atmosféru.

Ať už dáváte přednost lehčím vínům nebo tvrdším destilátům, vybírejte si vždy kvalitní lihoviny. Protože jen ty vám přinesou skutečný požitek, a navíc se vyhnete pozdějším žaludečním potížím.

Víno je životabudič

Vína obecně nachází stále více příznivců nejen pro své chuťové vlastnosti, ale i pro svůj příznivý dopad na zdraví člověka. Je známou pravdou, že především konzumace červeného vína pozitivně ovlivňuje kardiovaskulární systém a snižuje možnost vzniku mozkové příhody. Jedna sklenka tekuté medicíny denně také přispívá k udržení optimálních hodnot krevního tlaku. Za skvělým vínem se nemusíte vydávat nijak daleko. Moravská vína si totiž nezadají s víny světového formátu a máte na výběr z kvalitních vín červených, bílých i stále oblíbenějších růžových.

Bublinky pro speciální příležitosti

Jestliže hledáte opravdu jedinečné pití pro slavnostní příležitost, zvolte šumivé víno, případně rovnou šampaňské. Těžko najdete vhodnější mok na přípitek k zasnoubení nebo na oslavu promoce.

Chvíle pro muže

Žádná pořádná pánská jízda se neobejde bez chuťově výrazných destilátů mnoha druhů. Whisky a voňavý rum patří již ke klasice. Nebojte se však experimentovat a obohatit své zkušenosti například ovocnými destiláty. S láskou a pečlivostí zhotovenou slivovici poznáte na první přičichnutí, jinou už zkrátka nebudete chtít. Co třeba hruškovice? Nu, záleží na vás. Každopádně nikdy nemůžete šlápnout vedle.

Nechte si poradit ve vinotéce

Zavítejte do vyhlášené vinotéky. Nechte si poradit zkušenými a proškolenými odborníky. Poradí vám jaké víno je vhodné k bílému i červenému masu, případně k mořským plodům. Vyberou mezi úžasnými moravskými víny, nebo nabídnou ze zahraniční produkce. Dopřejí vám ochutnávku a informují vás o jednotlivých odrůdách. Ve vinotéce jsou schopni zajistit větší objem vína prostřednictvím stáčených sudových vín za výhodné ceny. Budou rozumět vaší chuti po něčem delikátním a navrhnou perfektní destilát pro danou příležitost.