Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » Vily Chuchle jsou skutečně ambiciózní projekt

Vily Chuchle jsou skutečně ambiciózní projekt

Vily Chuchle spadají do nové developerské výstavby v atraktivní oblasti Velká Chuchle. Tento ambiciózní projekt zahrnuje nejen vily a bytové domy, ale také pozemky připravené pro další výstavbu. Má za cíl vytvořit novou rezidenční čtvrť v lukrativní oblasti Prahy 5 s řadou možností sportovat. Nebude chybět ani dobrá dopravní dostupnost centra Prahy.

Atraktivní lokalita a její dostupnost

Velká Chuchle je známa především pro dostihové závodiště nesoucí stejný název. Když se po ní ovšem porozhlédneme blíže, vidíme lokalitu se spoustou zeleně, lákající ke sportování a k odpočinku. Co se týče dopravní dostupnosti, je lokalita Velká Chuchle vzdálená zhruba dvacet minut od centra Smíchova. Kromě vlastního auta je možné využít autobusovou nebo vlakovou dopravu na smíchovské nádraží, odkud je přímé napojení na metro a tramvaje.

Projekt vilových domů a bytových komplexů v Chuchli vychází z propojení nové zástavby s okolní krajinou. Vilové domy mají nabízet moderní a funkční bydlení nejen, co do použití stavebních materiálů, ale i co do vybavení. Vzdušně a funkčně řešené interiéry budou poskytovat dostatek prostoru i pro větší rodinu. Majitelé vil navíc budou mít možnost využít jak venkovní stání, tak kryté garáže zabudované uvnitř domu.

Nová čtvrť v Chuchli láká i na bytové domy

Viladomy a bytové domy nabízí širokou škálu bytových dispozic. Vybrat si je možné z variant od 2+kk až po 4+kk. Pro zájemce o opravdu luxusní bydlení je k dispozici střešní penthouse navržený jako 8+kk s vlastní terasou. Netradiční pojetí fasády s pnoucími rostlinami na nerezové síti odkazuje na promyšlenost celého projektu. Taktéž velkoformátová hliníková okna s trojsklem jsou jedním ze specifických prvků ukazujících na vysoký standard použitých materiálů. Standardní výbava bydlení zde získává zcela nový rozměr.

Občanská vybavenost v okolí

Pokud se rozhodnete pro bydlení v Chuchli určitě vás potěší kvalitní občanská vybavenost. V okolí naleznete nejen mateřskou a základní školu, poštu, nejrůznější obchody, restaurace a kavárny, ale například veterinární ordinaci. Zajímavé jsou i možnosti sportovního vyžití v okolí bydliště. Běžce i cyklisty zaujme Chuchelský háj a pro vnitřní sportování je dispozici místní Sokol. Pokud dáváte přednost návštěvě klasického fitness centra nebo byste rádi zašli do kina, bude nutné kousek popojet na nedaleký Smíchov.

Hlavní benefity bydlení v Chuchli

  • Výborná dopravní dostupnost – autem, vlakem nebo autobusem se na Smíchov dostanete zhruba za 20 min, do centra zhruba za půl hodiny.
  • Příroda obklopující vaše bydliště – Chuchelský háj a přírodní rezervace Homolka nabízí nejen krásná panoramata, ale i místo pro rekreaci.
  • Dobrá občanská vybavenost – v okolí bydliště naleznete vše potřebné od pošty po mateřskou nebo základní školu.
  • Snadné parkování díky vlastnímu garážovému stání.

Kde jsou pozitiva najdeme i nedostatky

  • V okolí najdete pouze praktického lékaře. Větší zdravotnické středisko v blízkém okolí prozatím chybí a suplují ho nemocnice Motol a nemocnice Na Homolce.
  • Za kulturou – divadlem či do kina – budete muset vyrazit do města.
  • Kompletní výstavba celého projektu ještě nebyla dokončena. Je třeba počítat s dočasným nepohodlím, které je spojeno s probíhající výstavbou.

Pokud hledáte nové bydlení má developerský projekt Vily Chuchle jistě mnoho, co nabídnout. Záleží tedy hlavně na vaší představě o ideálním bydlení a uvážení zda a na kolik procent splňuje vaše požadavky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *