Vaše soukromí je důležité

Soukromí je nenahraditelný pocit, kdy si připadáte sami, nehlídaní, nejste neustále pod dozorem. Většině z nás není příjemná příliš velká pozornost. Obzvláště na menších městech a vesnicích se o každém hned všechno ví, a tak je fajn moci mít také nějaké tajemství. Chcete-li na zahradě nerušeně dovádět s vašimi dětmi, opalovat se nebo prostě jen tak lenošit, budete muset eliminovat zkoumavé pohledy z ulice. Nejspolehlivějším způsobem je vybudovat plot.

Jaké oplocení by to mělo být

To je jednoduché, nesmí být průhledné ani příliš nízké, můžete vyzkoušet živý plot, jenže o ten se budete muset starat, ne všem rostlinám, které jsou vhodné k tvorbě živého plotu, vyhovují všechny typy půdy. Některé rostliny mohou uschnout a plot potom nevypadá dobře. Proto jsou mnohem spolehlivější betonové ploty.

Zabetonujte se

Betonový plot není průhledný, působí autoritativně a hlavně se o něj nemusíte starat. Navzdory nulové potřebě údržby se pochlubí dlouhou životností a skvělými praktickými vlastnostmi i dekorativním vzhledem. Na betonovém oplocení vás jistě zaujme odolnost a pevnost. Plot je vyroben z kvalitního českého betonu, který je vyztužený ocelovými armaturami. Ty jsou zárukou značné pružnosti a odolnosti celého oplocení. Betonové ploty jsou připraveny čelit jakýmkoli překážkám, spolehlivě chrání vaše soukromí i váš majetek a nevpustí na váš pozemek nikoho, komu to sami nedovolíte.

Co se týká vzhledu plotu, betonové ploty se vyrábí v několika designových provedeních. Důležité je vědět, že si oplocení můžete zkombinovat tak, jak potřebujete. Vybíráte výšku plotu, tvar zakončení, barvu a samozřejmě také dekor. Ten můžete vybírat nejen u plotových dílců, ale i plotových sloupků. Pro dodání větší energie a přírodního vzhledu se používají dřevěné latě, které je možné zakomponovat mezi plotové dílce nebo je použít jako zakončení plotu. V každém případě vypadají senzačně. Nakombinujte si i vy betonový plot vašemu domu na míru.