Tee House: prodej luxusních apartmánů u golfového hřiště v Beskydech

Čeladná patří v moravskoslezských Beskydech k atraktivním lokalitám, které nabízejí maximum z hor – krásnou přírodu okolo, zdravý vzduch a perfektní ubytování ve zdejších penzionech či hotelích. Pokud potřebujete občas utéci před ruchem velkoměsta a načerpat nové síly a rádi při tom hrajete golf, či jezdíte na kole a v zimě lyžujete pak Čeladná je pro vás více než ideálním místem.

Čeladná a její okolí vás nabije energií

Klidné místo obklopené beskydskou přírodou přímo láká k tomu, abyste v něm relaxovali a obnovili svoji životní vitalitu ztracenou v kolotoči nekonečných pracovních povinností. V Čeladné můžete najít svůj druhý domov v horských apartmánech Tee House, jenž jsou součástí špičkového resortu Golf Čeladná. Své oblíbené sportovní aktivity se tedy nemusíte vzdávat. Naopak ji budete moci provozovat každý den díky bydlení u golfu. A nejen to. Zajezdíte si i na koni či kole, nebo se můžete vydat na pěší výšlap do okolních lesů, v zimě pak naskočit do běžecké stopy přímo za domem či brázdit svahy v okolních lyžařských areálech.

Concierge služby pro vaši plnou spokojenost a pohodu

Zapomeňte na denní starosti o jídlo a nechte si ho poslat z restaurace. Také o další vaše každodenní starosti se postarají kvalitní concierge služby – k dispozici pro vás bude domovník, ostraha či recepce. Ta vám mimo jiné pomůže rezervovat váš tee time na některém z golfových hřišť a vy se budete moci v klidu a bez obav věnovat svým záležitostem.

Lákavá investiční příležitost

Pokud jste zvyklí na svůj vysoký životní standard a slevovat z něho za žádnou cenu nechcete ani ve svém volnu, můžete využít atraktivní nabídku – horské apartmány na prodej. K dispozici jsou apartmány v různých dispozicích a velikostech; pořídit si můžete exkluzivní penthouse v posledním patře s terasou, zahradní apartmán s předzahrádkou, prostorný rodinný apartmán nebo investovat do bytu 1+0 se zhodnocením až 12% ročně. V Tee House najdete i bazén, wellness a spa, tedy vše, co potřebujete k dostatečné relaxaci po dni plném sportovních aktivit.