Správný detoxikační nápoj

V dnešní době dbáme na zdraví svých mazlíčků, staráme se o svá auta, přátele, ale zapomínáme na to hlavní – totiž na sebe. Proto, aby mohlo naše tělo zvládat všechnu zátěž, měli bychom o něj pravidelně pečovat. Například pravidelnou detoxikací organismu. Ta je pro naše tělo zdraví prospěšná.

 

Detoxikace je proces, kdy svoje tělo očišťujeme od všech škodlivin, které nám ničí zdraví. Na výběr máme z více možností. Jako první je odlehčená dieta a druhou možností je pití detoxikačního nápoje. Výborným společníkem při očistě vašeho těla je například PRODETOX.

 

Co je Prodetox?

Kvůli tomu, že jsou naše střeva centrem všeho rozruchu, jsou také zatočená a různě členěná. Sice tím vstřebáváme všechny živiny, ale také se tam hodně látek usazuje. A naše tělo se jich jen tak nezbaví. Prodetox funguje na principu přirozené funkce střev a trávení, takže vašemu zdraví neublíží, naopak – užívat ho mohou i děti. Zní to docela jednoduše. Uděláte si nápoj, ten vypijete a následně se zbavíte škodlivin z vašeho těla díky naředění obsahu vašich střev.

Z čeho se Prodetox skládá?

Nejenže má Prodetox příjemnou pomerančovou příchuť, ale také obsahuje spoustu prospěšných látek. Mezi nimi například Caromin, který působí jako antioxidant; bakterie LactoSpore, které zajišťují správnou funkci střev. Také zde najdeme vlákninu a směs bylinek, která nám ke správné detoxikace pomůže ještě více.

 

Výhody a nevýhody detoxikačního nápoje

Tak jako má vše svoje pro a proti, platí to i u Prodetoxu. Nevýhodu můžete vidět ve vyšší ceně tohoto detoxikačního nápoje. Když uvážíte to, že ho nebudete pít celoročně a že vás hezky pročistí, jde o zanedbatelný fakt. Jeho výhody tkví v zlepšení funkce střev, trávení, ale také v posílení vaší imunity.

 

Jak probíhá kúra s tímto nápojem?

Tuto detoxikační kúru zvládne dodržovat každý. Stačí si jednou za den rozpustit sáček Prodetoxu do vody a vypít ho. Takto to stačí dělat přesně 14 dní. K tomu musíme dodržovat pitný režim a jíst odlehčenou stravu.

 

 

Facebookové komentáře

Přidat komentář