Specifika půjčky pro začínající podnikatele

Rozhodli jste rozjet živnost a nemáte dostatečný kapitál nebo potřebujete pro svůj podnik finanční injekci? Na banky se v tomto případě moc nespoléhejte. Začínající živnostníci a podnikatelé žádající o podnikatelský úvěr dost často odcházejí s nepořízenou. Důvodem je vysoká nejistota, že budou moci půjčku řádně a včas splatit. Mnoho podnikatelských záměrů skončí neúspěchem, proto si banky pečlivě vybírají své klienty a mají přísná kritéria pro to, komu poskytnou úvěr.

Nebankovní krátkodobé půjčky

Začít s podnikáním je velký životní krok, který má svá rizika. Proto je důležité pořádně si rozmyslet svůj podnikatelský plán a být přesvědčený o tom, že budete schopni dostát svým závazkům a splácet dluhy i v případě nezdaru.

Nebankovní půjčka pro podnikatele je jednou z možností, jak získat počáteční kapitál. Nebankovní společnosti vám většinou půjčí peníze, aniž byste museli dokládat informace o svých příjmech. Jednou z takových společností je Bez-pujcka.cz, která umožňuje podnikatelům rozjet svůj business, přestože není jisté, jak dlouhé bude mít jejich podnik trvání. Dává tak naději lidem, kteří mají dobré nápady, ale málo finančních prostředků, protože půjčka bez doložení příjmu je často jedinou příležitostí, jak zrealizovat svůj sen. Úvěr je poskytován bez zajištění, ručení či zástavy.

Jak si zařídit půjčku

Společnost Bez-pujcka.cz nabízí živnostníkům krátkodobé půjčky do výše 30 000 Kč až na 30 měsíců. Kromě toho, že se nepídí po tom, kolik vyděláte, je velkou výhodou i rychlost jejího vyřízení. Žádost o půjčku vyplníte online na webových stránkách http://www.bez-pujcka.cz/ a během pár chvil je vyřízena. Nemusíte se zdržovat zbytečným papírováním ani kvůli žádosti nikam chodit. Potřebujete k tomu jen přístup na internet a mobilní telefon.