Domů » BYDLENÍ » ZAHRADA » Soutěžte s Naší zahradou: I vaše úroda může být na očích

Soutěžte s Naší zahradou: I vaše úroda může být na očích

Magazín Naše zahrada vám již od roku 2013 přináší novinky z oblasti zahrady, zahradničení a všeho možného, co je s touto nejznámější zálibou mnohých lidí spojeno. Aktuálně nabízí zajímavou fotosoutěž, které se může zúčastnit každý z vás. Stačí pouze vyfotografovat svou úrodu a následně ji zaslat na adresu nasezahrada@centrum.cz. Není nic jednoduššího! Přesto si tuto novou soutěž představíme mnohem podrobněji v následujících řádcích.

Pochlubte se vaší úrodou!

 

Vyrostla vám na zahradě obří dýně, krásná rajčata anebo papriky? Podařilo se vykvést některé z vašich okrasných rostlin? Nenechte si tyto úspěchy jen pro sebe! I když se vám třeba nepodaří vyhrát, můžete si být jisti, že vaše fotografie zůstanou v magazínu a vy se s nimi třeba jen sdílením odkazu budete moci pochlubit komukoli jinému. Popsat svou fotografii není problém a zaslat ji také.

Jednoduchá pravidla soutěže

 

Budete-li se chtít soutěže zúčastnit, není nic jednoduššího než si přečíst zcela jednoduchá pravidla. Ta se nachází v záložce Pravidla soutěže. Vaše příspěvky včetně jedné či více fotek zašlete na emailovou adresu nasezahrada@centrum.cz. Dbejte jen na to, aby byla fotografie kvalitní v solidním rozlišení. Také je vhodné, když nebude mít více než 5 MB. Její velikost bude samozřejmě přizpůsobena příspěvku. Fakticky jednou z mála podmínek účasti v soutěži bude pouze označení Naší zahrady na její facebookovém profilu jako T se mi líbí. Na tomto profilu bude váš úspěch mimo jiné sdílen také.

Počkejte, až uzraje čas

 

Soutěž v magazínu Naše zahrada není na rychlost, nicméně čas se pomalu krátí, končí 31. 10. 2017. Jestliže vám uzrála vaše rostlina, následně ji vyfoťte a zašlete. Co se týká cen, tak se jedná především o trička s logem Naší zahrady a také nějaké ty balíčky s osivem.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *