Přeskočit na obsah
Domů » BYDLENÍ » S šicími stroji Brother ušijete roušku jedna radost

S šicími stroji Brother ušijete roušku jedna radost

Pokud byste se také chtěli vrhnout na šití roušek, budete k nim potřebovat kvalitní šicí stroj, správný střih, bavlněnou látku, šikmý proužek nebo gumu. V případě, že se zatím řadíte mezi začátečníky, kteří nemají s šitím žádné zkušenosti, bude pro vás nejdůležitějším krokem samotný výběr šicího stroje.

Co umí kvalitní šicí stroje?

Nejen domácí šití roušek vám půjde pěkně od ruky na snadno ovladatelném a dobře vybaveném šicím stroji určeném hlavně pro začátečníky. Stabilitu během šití obstará celokovová vnitřní konstrukce. Šicí stroj disponuje 14 druhy stehů v různých délkách včetně pružného cik cak stehu, moderním rotačním chapačem s tichým provozem, jasným a úsporným osvětlením pomocí LED diody a další řadou užitečných funkcí. Z nich stojí za zmínku poloautomatická knoflíková dírka, schopnost prošití i více vrstev rifloviny, regulace napětí nitě a možnost šití dvojjehlou.

Něco pro pokročilé švadlenky

Pokud máte šití na šicím stroji v malíku, určitě se porozhlížíte po způsobu, jak rozšířit a zdokonalit svoje schopnosti. Jednou z možností je vyšívací stroj, jenž vám díky různým vyšívacím formátům usnadní aplikaci výšivek a monogramů. Tyto stroje a mnoho dalšího příslušenství, které vám přijde jistě vhod, naleznete v eshopu specializujícím se hlavně na kvalitní šicí stroje Brother. Šicí technika Brother zastupuje japonského výrobce na českém trhu již 25 let. Na její kvalitu, dlouhou životnost a bezkonkurenční design se můžete spolehnout.

Rouška snadno a rychle

Šití roušek není nic složitého. Na skládanou roušku potřebujete 2 ks 100% bavlny o rozměru 20×20 cm a šikmý proužek. Bavlněné čtverce sešijeme lícem k sobě po protilehlých stranách. Následně otočíme na líc a spoje sežehlíme. Poté provedeme 4 sklady, které po bocích sešpendlíme a prošijeme. Na závěr našijeme cca 85 cm dlouhý šikmý proužek nebo tkaloun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.