Jak si nejlépe užít sledování filmu?

Předchozí generace se musely spokojit při sledování filmových příběhů pouze se stříbrným plátnem, případně s dramaturgii televizních společností. Dnes nám ale moderní technologie umožňují nepřeberné množství možností pro sledování pohyblivých obrázků. Podívejte se na všechny možnosti, které se vám dnes nabízejí.

# 1 Kino

Ani překotný vývoj technologií nevyhnal diváky z kinosálů. Návštěva kina bývá většinou chápána jako společenská událost, chodí sem celé rodiny nebo mladé páry na rande. Nutno podotknout, že vzhledem k rostoucím cenám za lístky začíná být návštěva kina čím dál svátečnější událostí.

# 2 LED televize

Výhodou kina je kvalita obrazu. V tom až donedávna nemělo široké plátno konkurenci. Dnes si však můžete díky LED televizím udělat kinosál i ze svého obýváku. A nemusí se jednat o tak rozsáhlou investici.

Široký výběr LED televizí nabízí oblíbený slovenský výrobce elektroniky Orava. Pokud chcete opravdu královskou podívanou, pořiďte si Smart LED televizi LT-1095 LED C110B. Uhlopříčka 109 cm, možnost připojení k WiFi, 16,7 milionu barev a vysoká energetická úspora patří mezi mnoho předností tohoto zařízení.

# 3 Přenosný přehrávač

LED televizi si s sebou na cesty ale vezmete jen stěží. Co s tím? Připoutaní na autobusovém sedadle naštěstí nemusíte jen sledovat ubíhající míle na dálnici. Pořízením přenosného DVD přehrávače s USB konektorem PD-308A získáte zábavného společníka na dlouhé cesty. Nabídne vám hodiny zábavy při sledování filmů uložených na DVD, CD, paměťové kartě nebo vašem externím (případně flash) disku. Samozřejmostí je i konektor pro sluchátka a příjem TV vysílání.

Sledovat filmy a seriály zřejmě nikdy nebylo snazší. V nabídce e-shopu Orava najdete zařízení pro přehrávání videí v pohodlí obývacího pokoje i na náročných cestách.

Facebookové komentáře

Přidat komentář