Přeskočit na obsah
Domů » PRO FIRMY » Sháníte odborníka na tabulové nůžky i řezací laser? Obraťte se na CANMET

Sháníte odborníka na tabulové nůžky i řezací laser? Obraťte se na CANMET

Specialista na technologie zpracování plechů. Přesně tak by se dala charakterizovat společnost CANMET zaměřující se prodej vysoce kvalitních strojů od předních evropských výrobců. Čeká na vás pestré produktové portfolio, v němž narazíte třeba i na tabulové nůžky, řezací laser či vysekávací stroj. V následujících řádcích vám prozradíme více informací o tomto odborníkovi.

CANMET se v první řadě zaměřuje na zpracování plechů, a proto má ve své bohaté nabídce stroje jako řezací laser. Ve své podstatě se jedná o laserové řezací centrum, které slouží k rozdělování materiálu tavením. Laser se používá především pro jeho vysokou přesnost. Pracovat dokáže i s extrémně reflexními materiály, mezi něž se řadí měď, mosaz a speciální ocel. CANMET samozřejmě dodává i CAD/CAM software pro stroje, takže si můžete být jisti kompletním zázemím.

Potřebujete tabulové nůžky? Žádný problém

Samotný název napovídá, že tabulové nůžky jsou určené pro stříhání různých materiálů, přičemž v podstatě nejste omezení ani délkou, ani tloušťkou. Tabulové nůžky umožňují přímý, čistý a pravoúhlý střih. Některé modely navíc disponují sofistikovanými systémy polohování, separace a stohování materiálu, jiné zase dokážou automaticky kompenzovat vznikající deformace při střihu.

Vysekávací stroje a lisy

Pokud byste hledali univerzální metodu zpracování plechu, potom se jedná o vysekávání, k čemuž jsou žádoucí speciální vysekávací stroje. S takovými lisy zvládnete vysekat různé otvory i vnější kontury, stejně tak vytvoříte závity, ohnete hrany a podobně.

CANMET je zkrátka profesionál, který své služby a produkty poskytuje nejen velkým výrobním podnikům, ba dokonce i malým živnostníkům. Zakládá si na inovacích a pro své klienty má připravená moderní řešení.