Se světelnou reklamou jednoznačně zabodujete

V současné době se bez propagace do podvědomí ani povědomí veřejnosti zkrátka nedostanete. Proto je nezbytné sestavit neprůstřelnou marketingovou strategii, která se bude opírat o vaši cílovou skupinu. Nezapomínejte, že ani v dnešní době nejsou všichni na internetu, a proto by měl alespoň jeden kanál být offline, jako jsou světelné reklamy, letáky či propagační materiály. V následujících řádcích vám řekneme, proč byste měli přemýšlet právě o světelné reklamě.

Důležité je, aby byly reklamy vždy nastaveny a přizpůsobeny přesně zákazníkovi na míru, protože jedině tak dosáhnete kýženého efektu. Výroba světelné reklamy je sice o něco nákladnější než klasický letáček, ovšem na druhou stranu zaujme mnohem více. Upoutá pozornost takřka každého kolemjdoucího, a tak dáte světu o sobě a své firmě vědět.

Proč zvolit světelnou reklamu?

Světelná reklama může mít různé podoby. Oblibě se těší především světelný panel, ale na popularitě neztrácí ani jednoduchá a výrazná písmena či plastické logo. Světelná reklama je označována za jeden z nejefektivnějších způsobů reklamy, protože přiláká zákazníka ihned do místa prodeje. Světelnou reklamu však nemusíte umisťovat pouze tam, kde máte prodejnu či pobočku, je možné ji nainstalovat také na věže a reklamní pylony. Záleží pouze na vás, která varianta zapadá do vašeho marketingového plánu.

Světelná reklama je viditelná i v noci, a tak jste neustále na očích. Zejména pokud vlastníte nějaký bar, bez světelného nápisu se neobejdete. Výrobce vás neomezuje ani barvami, ani tvarem.

Na koho se obrátit?

Jednou ze společností, která se specializuje na výrobu světelných reklam, je PROST – orientační systémy. K výrobě používá hliníkové a plastové prvky. Zajišťuje osvětlení světelných reklam za pomoci kvalitních zářivek či LED modulů. Jestliže tedy máte zájem o výrobu světelné reklamy, oslovte firmu a vymyslete něco společně.