Šaty pro těhotné

Šaty pro těhotné I když vaše bříško sotva začalo růst, počítejte s tím, že váš šatník se dočká velmi brzy radikální proměny. Rozevláté střihy, pružné lemy a přírodní materiály se stanou hlavními kritérii při výběru. Na druhou stranu dobře zvolené těhotenské šaty unosíte i po porodu. A jaké parametry by měly mít?

 

Hlavním kritériem při výběru je pohodlnost. Těhotenské šaty jsou velmi volné v oblasti bříška, nikde netlačí ani neškrtí. V příliš velkorysém střihu ale budete vypadat spíše jako krabice. Vybírejte proto takové, které křivky vašeho těla alespoň trochu kopírují a beztvarým stanům se vyhněte obloukem. A zaměřte se i na oblast dekoltu. Prsa v těhotenství rostou a nalévají se. Rovné výstřihy nebo oblečení až ke krku jim nesluší, mnohem lepší službu udělá vašemu vzhledu výstřih do V nebo do U. Koneckonců, proč se svými vnadami nepochlubit alespoň na těch pár měsíců?

 

Šaty pro těhotné – vyrazte do ulic stylově

 

I ty nejkrásnější šaty pro těhotné ale budou vypadat přinejmenším podivně, pokud si pod ně nevezmete odpovídající spodní prádlo. Zařízlý lem kalhotek a podprsenka se zapínáním vykukujícím někde za krkem jsou faux pas nejen v období těhotenství. Základ vašeho šatníku by měly rozhodně tvořit volné kalhoty a těhotenské podprsenky s vysokým podílem bavlny. Syntetickým materiálům se raději vyhněte – kůže nastávajících maminek je velmi citlivá a snadno byste mohly skončit s ekzémem nebo něčím horším.

 

Šaty pro těhotné si můžete vzít na procházku i na společenskou akci, stačí si jen zvolit vhodný styl. Vždy si ale pamatujte, že vykukující bříško a odhalená bedra  jsou nejenom nehezká, ale také nezdravá. Nastydlé svaly, ledviny či močový měchýř by vám mohly vaše nejkrásnější období na dlouho znepříjemnit.

 

Nezapomeňte také na dodržování pitného režimu – zvláště v přicházejících vedrech je toto pravidlo nadmíru důležité. Vzpomeňte si, že pijete za dva, můžete tak předejít kolapsu a odvozu do nemocnice. Ideálním nápojem pro celodenní popíjení je čistá voda. Ale ta veřejně dostupná, chlorovaná, mezi ideální volby nepatří. Opatřete si pro všechny případy stylovou přenosnou filtrační láhev na pití od BOBBLE. Aktivní uhlíkový filtr zachytí všechny nečistoty a chlór, takže váš nápoj bude vždy 100% bezpečný. Filtry jsou vyměnitelné a každý z nich vyčistí přibližně 150 litrů vody, což vystačí na více než dva měsíce bezproblémového užívání. Nenechte nic náhodě, vždyť později se vám tahle vychytávka může hodit i při cestování s miminkem. A to rozhodně stojí za menší investici!

Facebookové komentáře

Přidat komentář