Ruční svítilny jsou ideální nejen při večerních procházkách

Užitečné na výletech do přírody nebo večerních procházkách po parku. V každém ročním období, v každém počasí. Stačí jen stisknout tlačítko a pár hodin svícení je po plném nabití zaručeno. Pokud rádi rybaříte nebo pracujete u ostrahy objektů, je podobný pomocník dokonce přímo neocenitelný. Totéž platí pro pracovníky záchranných služeb. Mlha nebo šero nebudou mít šanci, uvidíte přesně tam, kam vidět chcete.

V nepříznivém počasí jako když je najdete

Mlha, to je jedna věc, příšeří druhá. Může se přidat i ostrý liják, na podzim je dříve tma a počasí si skutečně dělá, co chce. Kvalitně zpracované a velmi odolné ruční svítilny jsou ale přítelem do nepohody. LED má spoustu výhod a rozhodně to není jen dlouholetá životnost svítidel vybavených právě touto technologií. Až sto tisíc hodin provozu určitě není žádnou výjimkou. Obecně vzato, bonusem je i úspora energie, což jistě ví každý, kdo má doma instalované například LED žárovky. Víkendový výlet nebo krátká procházka, vždy se vyplatí mít po ruce podobného pomocníka, který pomůže v každé situaci.

Praktická karabina pomůže v mnoha situacích

Díky možnosti svítilnu kdekoliv zavěsit pomocí karabiny se určitě rozšiřují možnosti využití. Klasické LED baterky jsou výborným doplňkem na chatu, pro chalupáře se hodí nejen při houbaření, ale také večer, když úder blesku způsobí dočasný výpadek proudu. A stát se to jistě může, i když pravděpodobnost nemusí být vždycky vysoká. Jsou malé, lehké a přesto výkonné, dosvit může být v řádu stovek metrů. Kvalitní hliníková slitina odolá dešti, ale i působení prachu. A jaké jsou důležité položky při výběru? Určitě to je světelný výkon, způsob napájení a například také poměr ceny a výkonu. Zásadní roli hraje také velikost a třeba i počet LED diod. Design je obvykle až druhořadý, i když provedení v oblíbené barvě jistě potěší.

 

Různé druhy spotřební elektroniky můžete zakoupit na eshopu cel-tec.cz