Proč si vybrat krep jako společníka pro příjemný spánek?

Každý člověk prospí asi 1/3 života. Jedná se o fázi, kdy tělo dostává prostor k relaxaci a současně k vytvoření dostatečného množství energie pro další den. Musíte udělat vše pro to, abyste každý den usínali v pohodě, spali klidně celou noc a ráno se probouzeli s úsměvem na rtech. Velkou měrou kvalitu spánku ovlivňuje povlečení.

Tradiční není nejlepší

Největší tradici má povlečení z bavlny jen z toho důvodu, že dříve nic jiného k dispozici nebylo a většina lidí si na klasickou bavlnu zvykla. Právě ve zvyklosti (a možná i v lenosti něco změnit) tkví problémy se spánkem. Ne každému „staré dobré“ vyhovuje. Jen pouhá změna druhu dokáže přeměnit neklidný spánek v blahodárnou dobu.

Krep boduje, ale jen v jedné formě

Velkou změnu přináší právě krepové povlečení. Své jméno získalo podle vzhledu látky. Je pro ni typické střídání hladké a zvrásněné části. Díky speciálnímu zpracování vznikla látka, která dosahuje v porovnání s ostatními druhy mnohem lepších užitných vlastností. Jednou z největších výhod je, že se nemusí žehlit. Odolává častému praní, dlouho si drží velikost a barvu. Zvrásnění je příjemnou změnou pro pokožku i mysl. Jakmile se zachumláte do deky, získáte pocit, že vás někdo jemně hladí, což se příjemně podepíše na spokojeném usínání. Je ale důležité, aby bylo vyrobeno z bavlny. Na trhu je i povlečení vyrobené ze směsi umělých vláken, které je sice levnější, ale výše popsané vlastnosti nemá. Bavlna je také zárukou, že si užijete stabilní teplotu a nebudete se nadměrně potit.

Styl neopomíjejte

Například krepové povlečení 140×220 cm je k mání v rozličných designech. Vyberte si takové, které bude lahodit vašemu vkusu a korespondovat se stylem ložnice. Do tmavších místností se hodí světlejší barvy a naopak. Nebojte se moderních geometrických a abstraktních vzorů, romantickou atmosféru navodí květiny.

Levně a kvalitně

Na závěr tip, kde koupit levné krepové povlečení. Široká nabídka čeká v e-shopu rodinnebaleni.cz. V sortimentu je krepové povlečení české výroby, kvalitní prostěradla a další druhy ložního prádla za atraktivní ceny. Právě nyní nakoupíte i zboží se slevou až 50 %!

Facebookové komentáře

Přidat komentář