Přeskočit na obsah
Domů » AUTO MOTO » Proč je dobré mít český traktor? Náhradní díly Zetor jsou dostupné pro nové i starší modely

Proč je dobré mít český traktor? Náhradní díly Zetor jsou dostupné pro nové i starší modely

V zemědělství i mnoha dalších oblastech lidské činnosti jsou stroje již po dlouhou řadu desetiletí užitečnými a nepostradatelnými pomocníky. Zatímco ještě na počátku minulého století spočívala převážná část každodenního života zemědělců v tvrdé a rutinní manuální práci, technologický rozvoj přinesl mnohá usnadnění. Bez zapojení lidského faktoru se sice stále obejít nelze, stroje nicméně dokáží člověka nahradit při celé řadě činností, zejména těch nejnamáhavějších.

Zetor hraje v české zemědělské výrobě hlavní roli

Hlavním zlomem v dějinách obdělávání půdy byl okamžik, kdy se do provozu uvedly první traktory. Stroje, které si poradí i v náročném terénu, zvládnou bez obtíží nejen přejíždět po polích, loukách i lesních; na valnících také uvezou i nemalé množství nákladu. Navíc k nim lze připojit nejrůznější zařízení od radlic a výkonných rotačních sekaček až po zařízení sloužící ke sklízení brambor a další úrody. S pomocí traktorů lze po žních snadno sebrat z lánů slámu a rovnou ji připravit do úhledných a skladných balíků, odklidit sníh z vozovek i zajistit ořezání křovin a větví stromů. Navíc jsou traktory běžně využívány i k přepravě materiálu ve stavebnictví, dokáží vyprostit auto z příkopu a pomáhají při mnoha dalších příležitostech. Mezi ty nejpopulárnější v České republice přitom bezesporu patří Zetor. Právě Zetor sehrál v tuzemsku významnou roli. A jeho slávě doposud neodzvonilo. Naopak. Na českých polích jsou k vidění nejen starší Zetory UŘ I, ale i zbrusu nové modely této značky.

Náhradní díly Zetor jsou v Česku dobře dostupné i pro starší typy

Pokud se vám porouchal Zetor, nemusíte si zoufat. Náhradní díly Zetor pro řadu I, II, III i IV koupíte u společnosti Nekvinda – Zemědělská technika a.s.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.