Přestaňte se trápit, přiznejte barvu a vyřešte problémy s erekcí!

Podle výzkumů má problémy s erekcí v České republice až 54 % mužů ve věku od 35 do 65 let. Problém tkví hlavně v tom, že se muži bojí, stydí a potíže neřeší. Přitom už jen pouhá změna životního stylu či porada s lékařem dokáže mužské chloubě dodat znovu žádanou funkci. Začněte jednat, způsobů se nabízí hned několik.

Odhalení je první krok

Erektilní dysfunkce se projevuje různě. Někdy tak, že se penis vůbec neztopoří, jindy zase „uvadne“ během pohlavního styku. Ať tak či tak, aby sloužil, jak má, musí být odhalena příčina. Na vině jsou často jen psychické problémy, nejčastěji stres a velká únava. Uvědomte si, co během dne děláte. Jestliže jste ve velkém pracovním vypětí, je na čase zvolnit. Velkou roli hraje fyzická kondice. Ohroženi jsou více muži obézní. Zaměřte se proto na jídelníček a pravidelně se hýbejte. Pokud nemáte jiné obtíže, ale problémy přetrvávají, hoďte za hlavu veškerý stud a navštivte lékaře. Zajděte k praktickému lékaři, který poradí a případně vás pošle i na další vyšetření.

Pomoc od partnerky, přírody i z lékárny

Chcete-li si pomoci přírodní cestou, jde to. Jako přírodní afrodiziaka působí křen, česnek a celer. Odborníci na přírodní medicínu doporučují pravidelnou konzumaci lískových oříšků. Prospěje vám, když do řešení zapojíte partnerku. Snažte se společně s ní naplnit vaše sexuální touhy. Zapojte fantazii, při sexu se bavte. Kromě bylinek lze vyzkoušet i volně prodejné doplňky stravy. Prodává se například Kamagra Oral. Přípravek obsahuje látku Sildenafil citráte, která dopomáhá řádnému prokrvení penisu. Léky na léčbu erektilní dysfunkce vám předepíše doktor. Jedná se například o Sildenafil. Účinkuje tak, že podporuje uvolnění hladkých svalových vláken, tím dochází k přítoku krve do penisu a k jeho ztopoření.

Co musíte udělat vždy? Problém řešte! Příčinou může být třeba i rakovina…