Presentlist vám připomene narozeniny a doporučí dárek

Máte vždycky pocit obrovské úlevy, když odbudete narozeniny blízkého člověka, takže mu téměř rok nebudete muset kupovat žádný dárek? A také se vždy přesvědčujete, že příště začnete vybírat dárek s větším předstihem, a pak to zase nevyjde? Tak to jste úplně normální…

Narozeniny a svátky jsou krásné, pokud jde o vaše vlastní. Slaví-li je někdo z vašich blízkých, koukají z toho akorát potíže. Málokdo má jasnou představu, čím své blízké obdaruje, aby jim udělal radost. Daleko více je takových, kteří jsou rádi, že si na narozeniny vůbec vzpomněli, natož aby ještě vymýšleli nějaký dar. Pokud patříte do druhé skupiny, určitě vás potěší nová česká aplikace Presentlist.

Presentlist vymyslí dárky za vás

V dnešní době existují mobilní aplikace skoro na všechno, a tak je vlastně podivné, že doposud nikdo nevymyslel takovou, co by vám připomínala narozeniny i svátky a vybírala za vás dárky. V primitivním způsobu to funguje na Facebooku – ten vám zobrazí, když má někdo narozeniny. Dárek ovšem nevybere. Aplikace Presentlist ale ano!

Mobilní aplikace Presentlist je k dispozici pro iOS i Android a její funkcionalita je v podstatě jednoduchá. Jakmile si ji nainstalujete, přidáte do ní všechny své blízké osoby (rodinu, kamarády apod.). Zadáte jejich datum narození i jméno, aby vám Presentlist mohl připomínat narozeniny a svátky. A to je celé. O zbytek už se postará sama aplikace, před daným datem vás upozorní na blížící se událost a doporučí vám také vhodné dárky podle pohlaví, věku, vašich preferencí a dalších kritérií.

Co dalšího aplikace Presentlist umí?

Jejím hlavním přínosem jsou bezpochyby tipy na dárky, které se průběžně obměňují, aby si vybral každý. Zajímavé jsou ale také přehledné statistiky a dokumentace toho, kolik jste utratili za prezenty pro své blízké. Dokonce si můžete stanovit rozpočet. Důležité je i zabezpečení aplikace čtyřmístným kódem, díky němuž vaše uložené nápady na dárky nikdo neuvidí.

Aplikace Presentlist vznikla loni, koncem roku se pak dostala mezi TOP 10 nejstahovanějších – dokáže totiž poradit i s vánočními dárky. V soutěži Mobilní aplikace roku se umístila na 16. místě ze všech aplikací a u uživatelů boduje zejména tím, že je zcela bez reklam. Stahovat se dá na App store a Google Play. Více informací najdete na www.presentlist.cz.