Přemýšlíte, kde udělat svatbu v Ostravě? Luxusní hotel Jan Maria je jednou z možností

V posledních několika týdnech došlo v České republice k mnoha zásnubám. Spousta žen si z letní dovolené odvezla namísto suvenýru zásnubní prstýnek. Pokud patříte mezi šťastné nevěsty i vy, zřejmě už začínáte s plánováním velkého dne. V první řadě byste si měla vybrat místo, kde se ojedinělá událost odehraje.

Jestliže pocházíte z Ostravy, stačí do vyhledávače zadat „restaurace Ostrava“ a nabídne se vám nespočetné množství podniků, kde by se mohla svatba uskutečnit. Samozřejmě záleží i na počtu svatebních hostů, protože ne všechny restaurace mají dostatek místa pro padesát a více lidí.

Svatba ve čtyřhvězdičkovém hotelu Jan Maria

Jedním z nejpopulárnějších hotelů v severomoravské metropoli je hotel Jan Maria. Pokud tedy hledáte hotel Ostrava, mezi prvními se vám nabídne právě tento objekt ohodnocený hned čtyřmi hvězdičkami. Obrovskou výhodou je, že zde můžete rovnou ubytovat svatební hosty, kteří přijíždí z daleka.

Prostory hotelu jsou vhodné pro padesát osob. Součástí nemovitosti je také venkovní posezení, kde se vleze také padesát návštěvníků. Venkovní prostory využijete zejména v okamžiku, kdy plánujete svatbu v letním období. Jako novomanželé navíc získáte od hotelu zdarma ubytování v luxusním apartmánu s rohovou vanou, v němž noc stojí 3 500 korun.

Svatební menu, na němž si pochutnají i gurmáni

Jestliže patříte mezi milovnice jídla, svatební menu v restauraci Jan Maria vám bude hrát do noty. Vybrat si můžete dokonce i to, kolik chcete chodů. Jakousi klasikou je hovězí vývar s domácími nudlemi a hovězí svíčková na smetaně s houskovým knedlíkem. Provozovatelé hotelu však vyhoví vašim požadavkům a potřebám, přece jen to bude váš den D, který by měl být nezapomenutelný.

Podívejte se na stránky hotelu, kde najdete i galerii, a tak si uděláte představu o tom, jak to v hotelu a restauraci vypadá.