Jak překvapit ženu dokonalým dárkem

Dokonalý dárek pro ženu nemusí být velký, okázalý ani nemusí stát celou vaši měsíční výplatu. Každá žena bude potěšena tím, že se jí snažíte udělat radost a najít ideální věc, která ji překvapí. Inspirujte se dárky, které ženy rozhodně ocení.

Praktický dárek není nudný

Myslíte si, že praktickým dárkem musí být třeba vysavač nebo nový spotřebič do kuchyně? Dárkem, který je nejen na parádu nebo pro radost, ale plní také nějaký účel může být třeba oblečení nebo dámské spodní prádlo. Věřte, že takovýmto dárkem potěšíte téměř každou ženu.

Muži vybírají lépe než ženy

Je zajímavé, že muži pro své partnerky mnohdy vyberou pohodlnější, luxusnější a hlavně kvalitní spodní prádlo, které si ženy samy často ani nekoupí. Část žen si spodní prádlo kupuje výhradně kvůli partnerovi, aby na něj zapůsobila, líbila se mu a byla pro něj přitažlivá, druhá polovina žen si pak spodní prádlo kupuje pro sebe, své pohodlí a komfort.

Jak by měl nakoupit muž

Pokud chcete koupit ženě spodní prádlo a překvapit ji tak, vždy musíte najít určitý kompromis. Žena, která chce ohromit svého muže si často koupí menší velikost prádla, které se pak zařezává, táhne ji a škrtí. Žena, která si prádlo kupuje pro sebe a své pohodlí, tak často vybere neforemné a třeba i větší spodní prádlo. Ideálním krokem je zohlednit obě varianty a koupit konečně takové prádlo, které bude skvěle sedět, podtrhne ženské přednosti a zakryje nedostatky. Spodní prádlo Andrie splňuje veškeré, i ty náročné požadavky, jak na vzhled, tak na kvalitu a samozřejmě nesmí chybět perfektní zpracování a použití těch nejlepších materiálů.

Klasika a pohodlí nadevše

S výběrem spodního prádla internetového obchodu Andrie rozhodně nešlápnete vedle. Absolutní klasikou jsou bavlněné kalhotky, které budou slušet téměř každé ženě. Můžete zvolit jakoukoliv barevnou variantu a jako dárek jsou ideální také kalhotky s krajkou. Vyberte si pohodlně z domova padnoucí spodní prádlo, zvolte správnou velikost a udělejte své ženě radost luxusním dárkem, který si zaslouží.

Krásné prádlo, které je sexy

Pokud přemýšlíte nad erotickým spodním prádlem, zapomeňte na tanga, která už nejsou v módě. Volte raději bokové kalhotky nebo brazilky, které sluší hlavně štíhlým postavám. Pokud má vaše partnera nějaké to kilo navíc, tak jí vyberte klasické bavlněné kalhotky, které se dají doplnit rukavicemi, nátepníčky nebo punčochy s podvazky. Stačí pár doplňků a z klasického spodního prádla můžete mít sexy komplet, který bude dárkem i pro vás.

Co je nejdůležitější

Hlavní je, aby se vaše žena ve spodním prádle cítila dobře. Kvalitní spodní prádlo musí sedět a musí se umět nosit. Pochvalte svou ženu a tímto originálním dárkem jí ukažte, že ji milujete přesně takovou, jaká je.